9.07.2011

Po dlhšom čase...

... pridávam nový príspevok.
Ospravedlňujem sa, že to trvalo, ale boli to náročné dni. Väčšinu času som strávila prípravami na magisterské prijímačky. Ale podarilo sa a prijali ma.
Okrem toho sme mali doma jarmok, po pár mesiacoch prišla domov sesternica s manželom a oslavovali sa kamošove narodeniny.

Pridávam Vám teda aspoň pár obrázkov toho, čo mám nové...

Za tento čas sa naplno prejavila moja mánia na šperky a bižutériu. Túto čelenku som si kúpila ako odmenu za prijímačky v Peacocks. Zisila som, že biele čelenky vyzerajú na mojich vlasoch neskutočne dobre (inak veľmi bielu nemusím, radšej čiernu).
Okrem mojich nákupov ma prekvapili aj dva darčeky. Krásny červený prívesok som dostala od priateľa ako darček k nášmu štvrtému výročiu. Je z prírodnej farbenej perlete.Medeno-striebornú sadu mám od sesternice a jej manžela ako darček k narodeninám a k bakalárskym promóciám. Túto sadu robil ručne jeden český šperkár, u ktorého sa výrobe šperkov učí aj moja sesternica.Včerajší deň som strávila u priateľa doma. Bola som sa pohrať s ich zverincom - majú 2 mačiatka a najnovšie aj šteniatko bernského salašníckeho psa. Na fotke môžete vidieť, ako pekne na mna zazeral :DA toto sú naše domáce mačky. Tá celá sivá, ktorá sa napcháva je mama mačka. Biela fľakatá je jedna z jej 5 mačiatok. Ešte stále pre ňu nemáme vymyslené meno. Nejaké návrhy? :)
Majte pekný deň :)

10 komentárov:

 1. Gratulujem ku škole, a tá čelenka biela je krásna :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. zuzka, celenka je nadherna, mohla by si odfotit aj vo vlasoch ;)

  http://mishellaway.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, nejak som na to vtedy zabudla :)

   Odstrániť
 3. Ahoj máš pekný blog prosím mohla by sa stat verejným followerom na mojom blogu blogaboutlife12.blogspot.com ďakujem a btw sorry ak otravujem alebo si tu robím reklamu. PS : Ja som follower tiež na tvojom blogu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za pozvanie, snáď je tvoj blog ešte aktuálny :)

   Odstrániť
 4. Oficiálnu recenziu na ten objemový púder neviem či budem robiť ale už teraz ti môžem napísať, že naozaj funguje ;) A tvojmu počítaču nešibe :D Foster the People som len nedávno objavila ale už od začiatku som "namotaná" na ich hudbu. Aj keď mám vypočuté max. 3 songy :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. už som si ho kúpila a som s ním veľmi spokojná :)

   Odstrániť
 5. hm, vidim, ze aj yv ste mali to statsie a vybrala si vas macka, ktora sa rozhodla u vas zakotvit :-D My mame macku doteraz a mali sme 4 maciatka.
  Navrhujem meno Fúzik. Jemu to bude aj tak jedno

  http://saschanitra.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak táto krásavica nám toto leto porodila 5 mačiatok :D
   našťastie, naši známi veľmi chceli mačku, tak si ju zobrali aj so všetkými malými :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018