9.30.2012

Avon Planet Spa Mediterranean Olive Oil Whipped Body Cream


Hanbím sa, že sa ozývam až po týždni. Bohužiaľ, od kedy začala škola, mám nejak všeobecne menej času. Tento semester mám napísané len 4 predmety, ale ten rozvrh mi vyučovanie natiahol na 4 dni :D. Okrem toho som si povedala, že by bolo fajn nejaký ten čas venovať aj diplomovke (len sa k tomu neviem nejak dokopať). Aj Vám sa to stáva, že toho nemáte až tak strašne veľa, ale neustále presuny a podobne Vám zaberú neskutočné množstvo času?

Tak ale poďme sa už venovať kozmetike. Dnes by som Vám rada predstavila zvláčňujúci telový krém z Avonu. Povedala by som, že je to jeden z veľmi podarených výrobkov starostlivosti o pokožku tela.
Obsahuje olivový olej, ktorý je pre svoje účinky veľmi často využívaný v kozmetickom priemysle. Olivový olej preniká hlboko do pokožky a viaže na seba vodu, teda pôsobí hydratačne. Okrem toho obsahuje látky podporujúce elasticitu a odolnosť pokožky. A napokon, pôsobí aj protizápalovo a hojivo (info z lesk.sk).

Začala by som vôňou. Pre mňa je to typická vôňa výrobkov, ktoré obsahujú olivový olej. Neviem ju opísať, ale je to taká jemná vôňa, ktorú určite poznáte. Výdrž je výborná, po chvíli jej intenzita slabne, ale aj napriek tomu ju cítiť niekoľko hodín. Je jemne nazelenalej farby a obsahuje drobné zelené guličky, ktoré sa pri natieraní na pokožku rozpustia. Konzistencia je klasická krémová, nie príliš hutná, takže sa dobre rozotiera. S hydratačnými účinkami som tiež spokojná. Po použití je pokožka hebká, jemná a hydratovaná. Krém sa trochu dlhšie vstrebáva, ale pokožka po jeho použití neostáva mastná. Skúšala som ho aj po holení a vyhla som sa nepríjemnostiam typu svrbenie pokožky a podobne. Jedinou nevýhodou tohto krému je balenie. Ale to mi vlastne vadí asi na všetkých výrobkoch, balených takto. Proste mám úchylku na tuby :D. Príde mi praktickejšie si výrobok proste vytlačiť na ruku a nepchať stále prsty do kelímku. A okrem toho, neznášam keď mi zalezie pod nechty... No, ale zas možno niekto nemá rad tuby :).

Samozrejme, pohrabala som sa v zložení a našla som tam 1 parabén. Neodporúčam teda ženám s citlivou pokožkou. Balenie obsahuje 200ml výrobku a v aktuálnom katalógu (14) je za celkom fajn cenu - 6,90E.
Máte nejaké skúsenosti s týmto telovým krémom? Alebo s inými výrobkami z radu Planet Spa? 

4 komentáre:

  1. Milujem avon kozmetiku :D A hlavne výrobky planet spa sú skvelé!! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja mám najradšej tú bahennú masku od Planet spa...tento krém zrovna nemusím...

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018