3.30.2013

Tag: This or That


V poslednom čase som tento tag registrovala na viacerých blogoch, ale impulz pre písanie ma nejak chytil až vďaka Krinoline.  Keďže ja rada čítam tagy u iných, dúfam, že aj Vás bude baviť čítať ho u mňa :). 

1. Bronzer alebo lícenka?
Určite lícenka. Moja pleť patrí medzi tie svetlejšie a s bronzerom si pripadám proste čudne. Okrem toho ani neviem, kde a ako by som si ho mala správne aplikovať.

2. Linky alebo riasenka?
Riasenka! Riasenka je pre mňa must vždy, vždy, vždy. Bez riasenky nevyjdem von. Hoci idem len do obchodu, riasenka proste musí byť. Okrem toho, linky bez riasenky? To by vyzeralo fakt divne.

3. Make-up alebo korektor?
Make-up. Ak máte ten správny, tak Vám pleť zjednotí, zmatní tam kde má a zakryje to čo má. Korektor samozrejme používam, ale len ak ho veľmi potrebujem. Inak to všetko nechávam na make-upe.

(zdroj)
4. Neutrálne alebo farebné očné tiene?
Neutrálne. Hoci sa mi na fotkách, obrázkoch alebo na iných ženách veľmi páčia, sama skôr vsádzam na tie neutrálnejšie. Preferujem skôr zemité farby alebo dymové líčenie. 

5. Štetce alebo hubky?
Štetce, pracuje sa mi s nimi lepšie ako s hubkami. Hubky mi nikdy nevyhovovali, mala som pocit, že "zjedli" vždy veľmi veľa prípravku. A okrem toho sa štetce lepšie čistia. 

6. Nechty - dlhé alebo krátke?
Ideálne niekde medzi. Dlhé sa mi zdajú nepraktické a hlavne sa vždy bojím toho, že ich zlomím. Úplne krátke sa mi zase zdajú nepríjemné. Nemám rada ten pocit, keď je koniec prsta odhalený. 

(zdroj)
7. Nechty - umelé alebo prírodné?
Prírodné. Umelé nechty sa mi veľmi nepáčia. Nemám výhrady, ak ich niekto nosí, ale sama by som sa na nich nedala nahovoriť. Ani na svadbu, ako si ich dalo urobiť mnoho žien, ktoré poznám. 

8. Telové mlieko alebo maslo?
V tomto nevidím nejaký extrémny rozdiel. Oboje je fajn. Ale ak by to malo byť na každodenné používanie, tak skôr mlieko. Myslím, že je jemnejšie a nie natoľko mastné ako maslo.

9. Móda - rifle alebo tepláky?
Rifle :). Tepláky len na doma a na cvičenie.

10. Móda - dlhý alebo krátky rukáv?
Ak sa bavíme o tričkách, určite krátky. A pri svetroch, sakách a pod. dlhý. 

11. Móda - šatka alebo čapica?
Celý svoj život som bola presvedčená, že mi čiapky nepristanú. V poslednom čase im však prichádzam na chuť. Šatiek mám ale doma viac a podstatne viac ich aj nosím. Nemám rada pocit "holého" krku, ak je vonku menej ako 20°C. 

12. Bodky alebo pásiky?
Veľmi ťažký výber. Asi Pásodky :).

13. Drdol alebo cop? 
Cop je klasika, no drdol si ma stále získava viac a viac. Jednoduchý a pritom dokonale elegantný. 

2 komentáre:

 1. Pekne sracovanie :) tiez som vcera videla tento tag takze asi dnes spracujem aj ja

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :)
   teším sa na článok u Teba :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018