7.16.2013

Rimmel Gentle Eye Make Up Remover

Vopred Vás musím upozorniť, že dnes to teda nebude 100% pozitívna recenzia. Tento "odličovač očného makeupu" bol súčasťou prvého vydania Mystery boxu, inak by som asi ani nevedela, že Rimmel niečo také vyrába. Na obale nájdeme: Jemne odstraňuje všetok očný makeup, vrátane dlhotrvajúceho a vodeodolného, bez olejových zvyškov.  Vhodný pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Dermatologicky a oftalmologicky testované. 
Podľa fotky iste vidíte, že ho už nejaký čas používam, takže môj názor je výsledkom dlhodobého testovania. Takže od začiatku. Odličovač má pevné a jednoduché balenie, neotvára sa a nevyteká. Vďaka tubovému baleniu sa pohodlne nanáša na tampónik a môžete presne kontrolovať jeho množstvo. Má tekutú konzistenciu, je bezfarebný a bez výraznejšej vône. Jeho veľkou výhodou je, že v očiach neštípe. Ale poďme k tomu dôležitému - odličovaniu. Keby som ho používala len na odlíčenie pleti - makeupu, púdru, lícenky - bolo by všetko v poriadku. Ale tie oči... Ak ide o odličovač, ktorý je špeciálne určený na očný makeup a na vodeodolný makeup, tak by si s týmito výrobkami mal poradiť. Ale ono to nie je také jednoduché. Tiene a ceruzky zvláda v pohode, rovnako aj obyčajné riasenky. Väčšinou však musím oči od posledných zvyškov dočistiť micelárkou. Problém prichádza pri gélových linkách. Tie zvyknú po odlíčení ostať na očiach a ani opakovaným použitím ich neodstráni úplne. Neviem si ale predstaviť, čo by urobil s vodeodolnou riasenkou. Pravdepodobne by si s ňou ale neporadil.
Balenie má 125 ml a vydrží pomerne dlho. Cenu bohužiaľ neviem.

Ak by bol určený na pleť, určite by som s ním bola spokojná. Bohužiaľ, pri očnom makeupe dosť pokulháva, napriek tomu, že je určený práve na tento typ makeupu. Čo Vy a tento odličovač? Skúšali ste ho? Boli ste spokojné?

4 komentáre:

 1. Super recenzia. Nosím šošovky, takže určite skúsim ! :)
  Prosím o sledovanie colorfulthoughts :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dúfam, že ti bude svojim účinkom vyhovovať :)

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. Ja som milovala tie od Garnier, hlavne to ružové... Nádherne voňalo :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018