8.29.2013

Vyhodnotenie 2. narodeninovej giveaway

Dnes Vám prinášam vyhodnotenie 2. narodeninovej giveaway. V prvom rade Vám všetkým ďakujem za zapojenie, bola to rekordná giveaway - s vyše 70 zapojenými a skoro 100 komentárov. Je mi ľúto, že výherca môže byť len 1, pretože by som Vás najradšej odmenila všetky! Nebudem Vás však ďalej napínať. Výhercom 2 lakov Jolly Jewels od Golden Rose, riasenky Scandaleyes od Rimmel a malého prekvapenia sa stáva: M.!


Gratulujem! Pre Vás ostatné chystám onedlho ďalšiu peknú giveaway, takže nezabudnite sledovať blog, aby ste ju nepremeškali :) 

11 komentárov:

 1. Gratuluji vítězce.:-) a Zvu tě také na AHAISHOPPING.COM GIVEAWAY na mém blogu

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taktiež gratulujem. A zároveň by som chcela pozvať teba Zuzka na giveaway na mojom blogu. http://just-angelity.blogspot.sk/2013/08/giveaway-278-109.html Budem veľmi rada keď sa zapojíš :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taktiež gratulujem. A zároveň by som chcela pozvať teba Zuzka na giveaway na mojom blogu. http://just-angelity.blogspot.sk/2013/08/giveaway-278-109.html Budem veľmi rada keď sa zapojíš :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratuluju vítězce! Zvu tě k sobě na blog na giveaway (www.dullsinea.blogspot.cz) a potěší mě, když se zúčastníš ;) Přeju hezký den!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. gratulujem :)

  http://julietandnicol.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Inak posledne dva dni WELEDA giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/08/weleda-peeling-super-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018