1.25.2014

Kozmetický obľúbenec mesiaca január 2014

Telové mlieka patria medzi výrobky, ktoré rada striedam. Málokedy sa mi stáva, že by som vypoužívala viac ako 2 balenia rovnakého telového mlieka. Tentokrát je mojim miláčikom telové mlieko Purple Lilac, alias Orgován od Yves Rocher. Keď bola mamča v novembri na návšteve v Prahe, dostala za úlohu využiť kupóny od YR z Ladyboxu, ktoré sa na Slovensku uplatniť nedali. Toto mlieko teda kúpila s peknou zľavou 40%. Obal mlieka je ladený do fialovo-siva, na nálepke je fotka fialového orgovánu a základné informácie.  Podľa výrobcu mlieko zanecháva hebkú a jemne prevoňanú pokožku. Je obohatené o vyživujúci sezamový olej a vodu z nevädze, ktorá by mala pokožku upokojovať. Mlieko neobsahuje farbivá, parabény ani živočíšne zložky.


Konzistenciou je mliečko presne také, ako by mlieko malo byť - nie je veľmi husté ani sa nerozteká. Veľmi dobre sa rozotiera. Vsakuje celkom rýchlo, na pokožke však na pár minút zanecháva jemne lepkavý film. Mlieko vonia za orgovánom. Nebudem Vás zavádzať, je to naozaj veľmi výrazná vôňa, miestami trochu nepríjemná. Našťastie, po chvíli ustúpi. Pokožku naozaj prevonia, no po niekoľkých hodinách už cítiť len jemný náznak. Pokožka je po použití mlieka jemná, hebká a hydratovaná. Mliečko má objem 200ml, cenu bohužiaľ neviem. 

Používate telové mlieka pravidelne? Ktoré je Vaše obľúbené telové mlieko? Vyskúšali ste už telové mlieka od Yves Rocher?

2 komentáre:

  1. natieram sa pravidelne, ale väčšina ma štípe..grr, je to obsahom parfumov, ako inak. takže som sa vzdala pekných voňavých mliečok a natieram sa takými, čo nevoňajú absolútne nijak. akurát jedna výnimka je kakaové telové mlieko od vivaco (produktový rad herb extract)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Máš veľmi citlivú pokožku? Hlavne, že si si našla produkty, ktoré ti vyhovujú :)

      Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018