3.15.2014

Filmový tip na marec

Na rozdiel od krásneho počas počas týždňa nám na volebný víkend vyšlo "skvelé" počasie. Môj program je teda jasný - odbehnem si voliť a určite si pozriem film. Mojou voľbou na tento víkend bude film Side Effects (Vedľajšie účinky).

  • Emily (Rooney Mara) a Martin Taylorovi (Channing Tatum) jsou dokonalý a úspěšný mladý pár, který má vše, nač si vzpomene. Pak si však jde Martin sednout na čtyři roky do basy za zneužívání informací v obchodním styku a jeho život se promění v peklo. Stejně je na tom i Emily, která zůstává v relativním přepychu jejich manhattanského bytu, ale celou tu dobu se utápí v příšerných depresích. Když se nakonec pokusí o sebevraždu, nastupuje na scénu psychiatr Jonathan Banks (Jude Law). Protože se Emily zuby nehty brání zvažované hospitalizaci, dohodnou se na sérii terapeutických setkání a na užívání antidepresiv. Aniž to tuší, právě tohle rozhodnutí oběma zásadně změní život. Emilina léčba totiž nepokračuje, jak by podle lékařových plánů měla, a tak jí předepíše nové léky, jež by měly její psychické potíže minimalizovat. Tyhle pilulky však mají děsivé vedlejší účinky – mají moc zničit manželství, pověst do té doby respektovaného lékaře, mohou dokonce zabíjet – ale kdo za to bude zodpovědný? Zničený Banks, jehož kariéra se ocitla v troskách, se rozhodne najít odpověď na tuhle otázku za každou cenu. I když riskuje, že přijde i o to málo, co mu ještě v životě zbývá.(http://www.csfd.cz/film/310096-vedlejsi-ucinky/).

Dnes Vám prvýkrát odporúčam film, ktorý som ešte nevidela. Ide však o tému, ktorá mi je dosť profesionálne blízka a teda bude film pre mňa o to zaujímavejší. Pozdáva sa mi aj herecké obsadenie a film režíroval Steven Soderbergh, ktorého megaúspešný film Dannyho jedenástka určite poznáte. Dúfam, že nebudem sklamaná :) 

Videli ste Vedľajšie účinky? Aký film Vás v poslednom čase zaujal?

4 komentáre:

  1. Videla som to uz davno, je to celkom dobre, ma to hlavne kvalitne obsadenie.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Děkuji za tip. Poslední dobou opravdu nevím na co se podívat.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018