1.27.2015

Wishlist 2015

Wishlisty si robíme snáď všetci. Ja ich mám v hlave dokonca niekoľko - ktoré filmy chcem vidieť, ktoré knihy chcem prečítať, ktoré miesta navštíviť, čo chcem zažiť a samozrejme, čo si chcem kúpiť. V poslednom čase som zistila, že tvorenie wishlistov mi pomáha v plánovaní nákupov. Keďže väčšinou ide o položky drahšie ako len zopár eur, miniem menej peňazí na veci, ktoré ma momentálne zaujali a skôr šetrím na tie z wishlistu. 

http://www.amazon.co.uk/Chanel-MAT-LUMIERE-fluide-44-ginger/dp/B001JZ0QZOhttp://sponzhik.ru/chanel/tush+dlya+resnic+sublime+de+chanel

Chanel - keďže ma v poslednom čase stále viac láka high-end kozmetika, nesmie tu chýbať ani zástupca značky, ktorá je pre mňa stelesnením high-endu. Veľmi ma láka vyskúšať nejaký Chanel makeup, konkrétne Mat Lumiére, ktorý sa však už nevyrába, takže uvažujem nad inou vhodnou alternatívou. Druhým produktom je špirála Sublime de Chanel, ktorej recenzie sú viac ako sľubné. (splnené, splnené)

http://www.makeuptalk.com/f/topic/36917-nars-blushes-swatches/

NARS - keď sa povie NARS, ako prvá mi príde na rozum ich legendárna lícenka Orgasm. Ja ako tvor v poslednom čase veľmi zaťažený na lícenky, určite potrebujem pridať niektorú do svojej zbierky. Uvažujem nad už spomínanou Orgasm, ale lákajú ma aj odtiene Deep Throat a Sin. (zatiaľ nesplnené)

http://www.genzelkisses.com/favorite-mac-cremesheen-lipstick-in-lickable.html

MAC - určite by som rada doplnila aj niečo zo sortimentu značky MAC. Všetky produkty, ktoré som zatiaľ vyskúšala boli parádne, takže sa nebojím ísť do ďalších. Už dosť dlho hľadám rúž v dokonalej malinovej farbe. Môj vysnívaný Maybelline sa už nevyrába, ale MAC rúž v odtieni Lickable vyzerá celkom nádejne. (splnené v 2 iných odtieňoch)

http://www.nailsmag.com/style/topic/sparitual

SpaRitual - táto značka tiež začína byť v poslednom čase veľmi populárna. Zaujali ma najmä úžasné farby lakov na nechty. (zatiaľ nesplnené)

http://www.perfumeparadise.ca/her/flora-eau-fraiche-by-gucci-edt-spr-75ml-detail.html

Gucci Flora Eau Fraiche - no a na záver by som pridala do wishlistu aj parfém. Už dlhšie som uvažovala na nákupom jedného parfémov Gucci Flora, nevedela som si z nich vybrať. Nakoniec si moje srdce získala Flora Eau Fraiche.(splnené, aktuálne už druhým balením)

Čo je na Vašom wishliste? Máme niečo podobné? 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018