6.21.2015

Leto + výherca koralovej GA

(source)

Oficiálne začalo leto! Hoci to tak vonku nevyzerá, oficiálne si už môžeme povedať, že máme leto! Musím povedať, že trochu závidím Vám školopovinným, ktorých čakajú minimálne 2 voľné mesiace. Ja sa musím uspokojiť s 25 dňami na celý rok :). Napriek tomu, si toto leto plánujem poriadne užiť. Na čo sa teda teším najviac?

(source)

Festival! Posledné dva roky sa mi nepodarilo na žiaden dostať, takže tento rok sa už neviem dočkať. Po 4 rokoch návštev menších festivalov (Easthetic, POKE) tento rok plánujeme jeden väčší - Grape. A budúci rok už snáď aj Pohoda. 

(source)

Teplo! Nie že by som milovala 35°C teploty a chcela ich mať každý deň, mne úplne vyhovuje tak 25-26°C. Hlavne, nech ráno nie je kosa a poobede horúco. Proste taký príjemný, teplotne vyrovnaný deň. Milujem nosiť sukne a šaty a kedy to na to vhodnejší čas, ako práve v lete?

(source)

Výlety! Leto tiež považujem za ideálny čas na rôzne výlety. Klasickú dovolenku vôbec tento rok neplánujem, skôr sa teším na viacero menších výletov. Okrem Tatier určite vybehneme pozrieť nejaký hrad a rada by som zavítala aj do nejakej metropoly - Ríma či Barcelony. Ale to si odložíme skôr asi až na jeseň. 

(source)

Ovocie! Existuje niečo dokonalejšie, osviežujúcejšie a chutnejšie ako čerstvé letné ovocie? Asi ťažko :) 

A čo Vy? Aké sú Vaše plány na toto leto?


PS: Random tentokrát vyžreboval číslo 19! Takže k výhre v GA gratulujem Anke Porubanovej, ktorej už v schránke pristál mail odomňa :) 

2 komentáre:

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2018

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2018