8.30.2017

5 pod 5: telová starostlivosť


Ahojte, vitajte pri dnešnom pokračovaní článkov 5 pod 5. Dnes Vám predstavím 5 skvelých produktov telovej starostlivosti, ktoré stoja menej ako 5e. Produkty som vyberala podľa týchto kategórií: som s produktom spokojná, dá sa kúpiť za menej ako 5e, mám ho aktuálne doma :). Tak sa na nich poďme pozrieť. Mimochodom, prvý diel o dekoratívke si môžete pozrieť TU.


Ako prvý kúsok som vybrala exfoliačný sprchový gél od Oriflame z radu Nature Secrets vo verzii malina a mäta. Tento sprchový gél absolútne milujem. Vonia úplne dokonale až tak, že by som ho niekedy najradšej zjedla. V zložení obsahuje drobné peelingové čiastočky, ktoré pokožku krásne vyhladia a zjemnia bez poškodenia. V tomto balení, ktoré vidíte na fotke sa už nepredáva, ale je nové, krajšie. Ja mám doma ešte nejaké nasyslené zásoby, pretože som si ho kupovala vždy, keď bol v dobrej cene. Predáva sa tiež v rôznych veľkostiach, to najmenšie balenie kúpite v akcii za cenu okolo 3,5e.


Druhý kúsok je v mojej kúpeľni nenahraditeľný. Hoci niektorí ľudia považujú používanie prípravkov na holenie za zbytočnosť, ja ich milujem. A najviac milujem gély na holenie Rasier Gel od Balea, pretože vždy nádherne voňajú (nemala som snáď ešte ani jeden, ktorý by mi vyslovene smrdel) a sú výborné svojim pomerom výkon/objem/cena. Na oholenie jednej nohy Vám stačí úplne maličké množstvo gélu, ktoré vytvorí úžasne jemnú a bohatú penu. Vďaka pene žiletka kĺže ľahko po pokožke a minimalizujete pravdepodobnosť porezania. Táto verzia je s vôňou marhule a duly, no najviac mi doteraz voňala verzia s kvetom tiaré a kokosom. 200 ml kúpite za cca 1,89e.


Dôležitou súčasťou mojej telovej starostlivosti je nejaké mazadlo. Moja pokožka je našťastie normálna a nepotrebujem nejakú extrémnu hydratáciu. V lete väčšinou siahnem po telovom mlieku a v zime ho striedam s niečim výživnejším. Úplnou peckou je v tomto smere telové maslo Cien Body Butter. Nemajú ho síce v ponuke vždy, ale z času na čas sa objaví v letáku a rozhodne ho odporúčam kúpiť. Má super balenie, ktoré po spotrebovaní produktu môžete opäť použiť. Toto moje pochádza z tohtoročnej letnej limitky. Vonia skvele po mangu a má hutnejšiu krémovú konzistenciu, ktorá sa výborne rozotiera. Vpíjanie je celkom rýchle a pokožka ostáva hydratovaná, vyživená a príjemne prevoňaná. Balenie má objem 400 ml a stojí okolo 4e.


Ďalší super kúsok, ktorý si kupujem opakovane je krém na nohy Urea Fusscreme od Balea. V zložení obsahuje 10% urey, vďaka ktorej je dokonale hydratačný a premasťujúci. U mňa si vždy dokázal poradiť aj s tými najsuchšími pätami. Má krásne hutnú textúru, ktorá na pokožke zanecháva jemný mastný film, takže odporúčam používať pred spaním. Ja ho obľubujem najmä v zime, lebo práve vtedy je pokožka celého tela suchšia, ale nevyhýbam sa mu ani v lete. Záleží od aktuálneho stavu pokožky. Všeobecne je tento krém veľmi obľúbený aj medzi blogerkami a odporúčam ozaj vyskúšať. Balenie má objem 100 ml a stojí tuším okolo 1,5e.


No a na záver tu mám ešte jeden kúsok od Balea. Ide o môj nedávny objav, penový krém na ruky Handschaum vo verzii Raspberry Party. Ja výrobky v penovej konzistencii mám veľmi rada a tento krém je skvelý. Vďaka ľahkej konzistencii sa perfektne rozotiera, expresne vpíja a zároveň ruky príjemne hydratuje. Vôňa Raspberry Party je sladučká malinová. Veľmi ma baví aj to pekné kreslené balenie. V zložení sa nachádza aloe vera, ktorá sa o pokožku naozaj pekne postará. Povedala by som, že neide o nejaký extrémne hydratačný produkt a ja ju používam na také bežné natieranie a hydratovanie suchších rúk počas dňa. Na zimu radšej niečo mastnejšie a výživnejšie. V ponuke je ešte v koláčovej verzii. Za 100 ml balnie zaplatíte 1,50e.

Akí sú Vaši favoriti z oblasti starostlivosti o pokožku tela? Poznáte tieto produkty? Máte s nimi skúsenosť? 

4 komentáre:

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019