8.18.2017

Citrónová obsesia pokračuje...


Vitajte pri dnešnej recenzii. Ak sledujete môj blog už dlhšiu dobu, iste viete, že milujem všetko s citrusovou alebo citrónovou vôňou. A čo môže byť lepšie ako osviežujúce citrónové telové mliečko na leto? Toto leto som vsadila na mlieko na ruky a telo s prírodnými esenciálnymi olejmi Oriflame Lemon & Verbena z kolekcie Essence&CoČo ma na tejto kolekcii veľmi teší sú v prvom rade obaly. Sú veľmi decentné, elegantné a na mňa osobne pôsobia ako z nejakých možno aj luxusnejších kúpeľov. Tuby sú priehľadné plastové s elegantnými nálepkami. Samotný produkt sa z tuby vytláča pomocou pumpičky. Pumpičkové aplikátory mám osobne veľmi rada, pretože sú praktické a hygienické. 


Poďme k samotnému obsahu. Mlieko, ktoré sa nachádza vnútri je skôr hustejšej konzistencie a má bielu farbu. Vôňa je skvelá, citrusová, naozaj dosť dôveryhodná a najmä prirodzená. Nič umelo citrusové. Pozerala som si aj zloženie a nachádza sa v ňom výťažok z listov verbeny a olej z citrónovej kôry. 


Mlieko sa dobre nanáša na pokožku a pohodlne sa rozotiera. Nezanecháva vôbec biele šmuhy. Vpíjanie do pokožky je primerané, nie je expresné, ale ani veľmi pomalé. Povedala by som, že je to tak akurát. Čo ma trošku sklamalo je hydratačná schopnosť. Tá je skôr priemerná, hoci pre mňa na teplé počasie je úplne postačujúca. Ale v zime by bola pre mňa pravdepodobne málo. Pokožka je po nakrémovaní teda jemne hydratovaná a príjemne prevoňaná. Som prekvapená, ale vôňa tohto mliečka na mojej pokožke drží zopár hodín, čo je skvelé. Inak, mlieko na pokožke nevytvára mastný film a nezanecháva lepkavý pocit. No a verdikt. Páči sa mi balenie a vôňa, hydratačná schopnosť je trochu slabšia. Na také bežné letné mazanie by som sa ale tomuto produktu opäť nebránila. Na chladnejšie počasie určite nie. Mlieko sa predáva v 300 ml balení a jeho cena je trochu vyššia, pohybuje sa okolo 8e. 

Skúšali ste nejaký produkt z kolekcie Essence&Co? Skúšali ste toto telové mlieko? Rozlišujete telové mlieká na leto a na zimu? 

4 komentáre:

 1. Milá recenzia...
  To je náhoda, práve včera som načala tekuté mydlo z tejto kolekcie a je vynikajúce. Vôňa je nádherná a cítim ju nejakú dobu aj po umytí, čo je super a hlavne ruky nevysušuje.
  Pekný víkend prajem,
  A.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za komentár. Uvažujem nad tým mydlom, aj kvôli tomu super obalu, môže sa tam pokojne potom naliať aj iné a bude to vyzerať luxusne :-)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019