9.23.2017

Metalické pery s Inglot


Prajem krásnu sobotu. Dnes mám pre Vás pripravenú recenziu na ďalší metalický kúsok na pery. Ešte stále vlastne neviem, či sa mi tento efekt na perách páči, ale asi to dosť záleží od konkrétneho odtieňa, ale v tomto prípade som nadšená. Tentokrát som siahla po krásnom červenom odtieni so studeným podtónom 106 tekutého rúžu Diamond Lip Tint od InglotBalenie ma tekutý rúž celkom príjemné. Je vyrobené z priehľadného plastu s čiernym vrchnáčikom. Vnútri sa nachádza skosený penový aplikátor, úplne štandardný ako má väčšina leskov. Nanášnie na pery je pomocou neho úplne v pohode a napočudovanie dosť presné. 


Rúž má príjemnú ovocnú parfumáciu a krásne krémovú konzistenciu. Na pery sa nanáša vďaka jeho konzistencii úplne parádne. Na jednoliatu a plnú farbu stačí na pery naniesť jednu vrstvu, pretože má výbornú pigmentáciu. Veľmi rýchlo na perách zasychá, ale na počudovanie sa dá celkom dobre vrstviť a v prípade potreby aj dopĺňať. Pri dopĺňaní sa pôvodná vrstva nedrolí. Rúž mierne zalieza do vrások na perách a trošku zvýrazňuje suchšie miesta. Dá sa tomu však dobre zabrániť nanesením balzamu. Na perách rúž zasychá do matného metalického efektu, bez lepkavého pocitu pri spojení pier.


Pery trochu vysušuje, ale až po zhuba 3 hodinkách nosenia, dovtedy je na perách celkom príjemný. Výdrž je skôr priemerná. Zhruba 3-4 hodinky bez poškodenia, potom sa začína postupne z pier vytrácať v takých malých kúsočkoch zo stredu. Nikdy to ale nie je až také dramatické, aby mi ostali len obrysy, pretože vždy je tam možnosť doplniť ho a vyhnúť sa obrysom. Čo je na ňom ale skvelé je, že sa minimálne otláča. Po zaschnutí zanecháva na pohári úplne minimálne množstvo, aj to len z oblasti kútikov. Odličujem ho micelárkou, ktorou ide dole bez problémov. 


Za mňa teda celkom podarený produkt, keďže nutnosť dopĺňania mi až tak veľmi nevadí. Vyhovuje mi príjemný pocit na perách a pekný metalický efekt. Rovnako ma baví to, že sa až tak veľmi neodtláča. Balenie má objem 5,8 ml a stál tuším 5-6e. 

Máte skúsenosti s tekutými rúžmi Inglot? Používate metalické tekuté rúže? Aký rúž máte na sebe dnes? 

* príspevok je prednastavený, na všetky komentáre odpoviem po návrate z dovolenky :) 

4 komentáre:

 1. Já mám velmi podobný odstín od Milani - Amore mattalics Mattely in Love a popravdě jsem se s ním docela dlouho zžívala, ale teď je v pohodě. Ráda ho občas vytáhnu, ale přiznám se, že mám raději hnědý odstín - Matterialistic. :-)

  Soutěž o produkty Couleur Caramel v hodnotě 1500 Kč

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ako sa ti to podarilo s tým Milani? Mne to akosi neide :-/

   Odstrániť
 2. Nie je to celkom môj odtieň, ale teraz na jeseň sa určite hodí! :) ;)

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám tieto tmavšie farbičky čím ďalej, tým radšej :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019