10.05.2017

Cestujeme s theBalm


Vitajte pri dnešnej recenzii. Mám tu taký drobný rest, ktorý čakal na napísanie trošku dlhšie. Pred necelým týždňom som sa vrátila z dovolenky, kde som tento malý poklad poriadne otestovala a konečne Vám môžem predstaviť paletku theBalm Autobalm Hawaii Face Palette.




Obal je krásny retro, presne tak ako som u produktov od theBalm zvyknutá. Paletka je vyrobená z tvrdého papiera, pričom zatváranie je pomerne pevné na magnet. Trochu som sa obávala, že sa ľahko zničí, lebo predsa len je to len papier. Navyše, v kozmetickej taštičke sa mi vylial čistiaci gél na tvár. A paletka to prežila, úplne bez akýchkoľvek následkov. Po otvorení paletky vnútri nájdete zrkadielko na jednej strane a na druhej strane 4 chlieviky s produktmi.


V okrúhlom chlieviku sa nachádza lícenka. Má veľmi dobre pigmentovanú cukríkovo ružovú farbu. Neobsahuje žiadne trblietky ani shimmer, je kompletne matná. Konzistenciou je prášková a trochu viac práši, preto je fajn dávať pozor pri nanášaní produktu na štetec. Pigmentácia je fakt vysoká, takže treba mať ľahkú ruku pri nanášaní na tvár. Výdrž je dobrá, v pohode na tvári vydrží celý deň.


Ďalšie tri chlievky sú očné tiene. Rozdelené sú podľa miesta, kde by sme ich mali aplikovať. Všetky majú na mojich mastných viečkach veľmi dobrú, skoro celodennú výdrž, samozrejme pri použití bázy. Nanášajú sa dobre klasickými štetcami ale ja som na dovolenke nanášala aj prstom a  bolo to OK. 


- Highlighter/Shadow - ako už samotný názov napovedá, tento svetlý béžový odtieň je možné použiť aj ako očný tieň ale rovnako aj ako rozjasňovač. Vnútri obsahuje málinko drobných trblietok, jeho konzistencia je prášková, až mierne kriedová. Ako rozjasňovač na tvár mi veľmi nevyhovuje, ale obľúbila som si ho na používanie na oblasť pod obočím, ktorú pekne presvetlí. 
- Lid - je môj najobľúbenejší. Má krásnu hnedú farbičku a obsahuje poriadnu nálož trblietok. Konzistenciou je niekde medzi práškovou a krémovou, pričom tento typ konzistencie obľubujem u očných tieňov najviac. Pigmentácia je výborná. 
- Crease/Liner - ide o najtmavší odtieň z paletky. Farbička je slivková fialová, pričom je dosť tmavá, miestami môže pôsobiť až ako čierna. Obsahuje minimum trblietok a pigmentácia je jemne slabšia ako pri hnedej. Dá sa aj dosť dobre rozmazať a vytvoriť tak prirodzenejšie prechody medzi odtieňmi. Táto farbička sa dá rovnako použiť aj ako linka, ideálne pomocou tenkého skoseného štetca. 


Musím povedať, že Autobalm Hawaii paletka ma teda poriadne baví a považujem ju za skvelý kúsok najmä na cestovanie, ale dobre poslúži aj pri bežnom, každodennom líčení. Paletku kúpite za vynikajúcu cenu 13,15e. 

Používate multifunkčné paletky? Máte skúsenosť s tými od theBalm? Ktorá paletka je Vaša obľúbená?

Ďakujem eshopu ElNino za zaslanie produktu na testovanie.

2 komentáre:

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019