11.28.2017

S Pusheen v kúpeli


Krásny utorkový podvečer. Dnes mám pre Vás pripravenú recenziu na taký malý úlet a vhodný tip na darček. Mačičku Pusheen úplne zbožňujem, považujem ju za totálne cute. Takže keď som si vyberala produkty na testovanie z ElNino a zbadala som v ponuke tieto šumivé tablety do kúpeľa Pusheen Bath Fizzers, bolo rozhodnuté. Napriek tomu, že sa nekúpim zas tak úplne často, musela som ich mať. 


Tablety domov dorazili zabalené v ružovo-zelenej krabičke s milou ilustráciou Pusheen v umývadle. Vnútri sa nachádzajú 4 šumivé tabletky, každá v inej farbe a inom tvare -  ružová Pusheen, fialové srdiečko, žltá packa a zelená hviezdička. Každá je zabalená ešte vo fólií, pravdepodobne aby sa pri prevoze nerozsypali. Tá fólia mi dala trochu zabrať, lebo som sa ju snažila samozrejme roztrhnúť mokrými rukami vo vani, takže Vám odporúčam rozbaliť si tabletu ešte pred namočením rúk.


Po rozbalení som tabletu vhodila do vane a sledovala čo sa bude diať. Pomaly začala šumieť a rozpúšťať sa vo vode. Proces rozpúšťania je pomerne pomalý, čo je napr. super ak kúpete deti. Lebo ich to určite na nejaký čas aj zaujme a Vy získate nejaké momenty navyše. Tabletka pekne zafarbí vodu (na fotkách voda po rozpustení ružovej Pusheen, v skutočnosti bola farba ešte o chlp výraznejšia). Nečakajte od nej však žiadnu penu, to tabletky väčšinou nevedia.  V kúpeli sa mi aj napriek tomu, že nebola pena relaxovalo príjemne. Voda jemne vonia a tá farba je také milé ozvláštnenie, najmä ak ste zvyknuté na "dospelácke" nefarebné produkty do vane.


Čo sa týka vône, všetky tablety voňajú rovnako, je to taká fajnová šumienková ovocná vôňa. Nie je dráždivá ani otravná. Do kúpeľa s Pusheen som si vzala knihu a na moje vlastné prekvapenie som tam vydržala skoro polhodinku. Po kúpeli mám ja štandardne trochu suchšiu pokožku, takže som sa natrela telovým mliekom. Nezdalo sa mi však, žeby samotné šumivé tablety výrazne vysušovali pokožku.
Odo mňa majú Pusheen šumivé tabletky jednoznačné áno, lebo čo iné sa dá povedať na Pusheen. Momentálne v eshope nie sú na sklade, tak ak ich chcete (či už pre seba alebo ako darček), určite si zadajte email na stráženie produktu. Každá tableta váži 15 g. Celé balenie stálo necelé 3e, čo fakt nie je veľa. Pokiaľ je Pusheen pre Vás príliš detská a chcete skôr niečo dospelácke, dávam do pozornosti recenziu na penu do kúpeľa Frais Monde s vôňou čerešňových kvetov alebo sekciu produktov do kúpeľa.

Zvyknete sa kúpať, alebo dávate prednosť sprche? Aký produkt do kúpeľa je Váš obľúbený? Čo hovoríte na Pusheen?

Za poskytnutie produktu na recenziu ďakujem eshopu ElNino.

6 komentárov:

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019