11.22.2017

Zázvor na lupiny


Vitajte pri dnešnej recenzii. Mimochodom, nezabúdajte na giveaway, ktorá končí už v nedeľu! Dnes mám pre Vás pripravenú recenziu na šampón, ktorý som pôvodne ani neplánovala recenzovať. Kúpila som ho (ako inak) počas dovolenky v Prahe. Predstavujem The Body Shop Ginger šampón proti lupinám.Šampón sľubuje odstránenie lupín a upokojenie vlasovej pokožky vďaka obsahu osviežujúceho výťažku zo zázvoru. Je vhodný na suchú vlasovú pokožku alebo tzv. suché lupiny. Ja popravde nikdy neviem povedať, či sú moje lupiny suché alebo mastné. Mám totiž pocit, že v mojich vlasoch sa objavujú oba druhy. V každom prípade, rada skúšam nové šampóny, pretože moja vlasová pokožka si väčšinou na produkty zvykne a potom mi prestanú fungovať. A to si predsa nemôžem si dovoliť, keď už mám tie svoje top šampúchy od Ponio. 


Ide vraj o ikonický a najpredávanejší šampón od The Body Shop. Okrem zázvorového výťažku obsahuje aj výťažok z brezovej kôry, vŕby a med. Zloženie je vegetariánske. Balenie je taká bežná tuba, vyrobená z tmavého plastu. Má veľmi komfortný vrchnáčik, ktorý sa dobre a bezproblémovo otvára (ešte stále mám v pamäti tú bolesť pri otváraní Ziaja šampónov). Konzistenciou ide skôr o tekutejší gél, ktorý je priehľadný a vonia výrazne za zázvorom. Na aplikáciu na vlasy nepotrebujete nejak extra veľa produktu, lebo vytvára dobrú penu. Vlasy s ním umyjete bez problémov. Zmýva sa celkom v pohode a vlasy umyje dostatočne na to, aby ste malí ten pocit "vŕzgania" pod prstami. Proti lupinám účinkuje celkom dobre. Pri mojom umývaní obdeň sa prvý deň po umytí vlasov s lupinami  a svrbením pokožky vôbec nestretávam. Druhý deň už vlasová pokožka trochu svrbí a začínajú sa tvoriť aj lupiny. Ale nie je to žiadna katastrofa, je to zvládnuteľné. Bohužiaľ, rýchlo sa mi po jeho použití mastia vlasy a tak som nútená používať aj suchý šampón, ktorý u mňa trochu viac vysušuje vlasovú pokožku a ešte viac podporuje svrbenie. Pokiaľ ale máte normálne vlasy, ktoré sa veľmi nemastia, tak by Vám mohol vyhovovať. Za mňa už druhýkrát nie. 


Môžete ho kúpiť v 3 veľkostiach - cestovné 60 ml a potom klasické 250 ml a 400 ml. Moje 250 ml balenie stálo tuším okolo 9e. Presne si nepamätám a ani bloček už doma neviem nájsť. 

Aký šampón práve používate? Máte skúsenosti so šampónmi od The Body Shop? Obľubujete produkty tejto značky? 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019