11.25.2017

Zvádzanie s Guess


Príjemný sobotný podvečer prajem. Už dosť dlho sme na blogu nemali recenziu na vôňu a preto to musíme napraviť. Tentokrát som opäť riskla kúpu naslepo, vďaka výbornej akcii v eshope. Výber padol na Seductive od značky Guess. Je pravda, že Guess mám osobne zafixovaný s oblečením a doplnkami, no líniu vôní som tiež registrovala. Akurát ma nikdy nejak nezaujali a žiadnu som ešte nemala.Guess Seductive má veľmi príjemný, jednoduchý sklenený flakónik v tvare obráteného lichobežníka (tak povedal môj drahý :D). V rovnakom tvare je aj plastový vrchnák s logom značky. Samotná vôňa je trochu prifarbená do zlatista.

Zloženie parfému tvorí: 
Hlava - bergamot, hruška, čierne ríbezle
Srdce - jazmín, kvet pomarančovníka, orris
Základ - vanilka, kadidlo


Vôňa je po nastriekaní pomerne dosť intenzívna, postupne slabne, ale stále ju cítiť. Hneď na prvý "ňuch" v nej cítim najmä svieži bergamot, ktorý sa mieša so sladkosťou hrušky a vanilky. Bergamot sa po niekoľkých minútach vytratí a v tom momente je vôňa sladučká a cukríková, čím mi dosť pripomína YSL Black Opium. Potom sladké tóny začínajú slabnúť a skôr pribúdajú kvetinové tóny. Po nejakom čase je pre mňa vôňa už len čisto kvetinová, ale tak príjemne kvetinová. Nepôsobí na mňa dráždivo ani starecky.Pre mňa ide skôr o vôňu vhodnejšiu na chladnejšie počasie, pretože na teplo preferujem skôr svieže a ovocné kúsky. Zdá sa mi ok aj na denné použitie, hoci tými kvetinami je určite vhodná aj na večer. Výdrž je taká normálna pre toaletnú vodu, počas dňa sa zvyknem raz prestriekať a cítim ju potom na pokožke celý deň.


Za mňa teda celkom prekvapenie, keďže som od nej veľa neočakávala. Na notine ju teraz kúpite za fakt skvelú cenu, 75 ml balenie za 12,90e a 30 ml za 11,90e (určite je jasné, ktorá sa viac oplatí).

Poznáte vône Guess? Skúšali ste Seductive alebo niektorú inú? Akú vôňu aktuálne používate? 

6 komentárov:

 1. Vône od značky Guess nepoznám. Mám rada skôr ovocné vône. :)

  Ann´s Life

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V tom prípade by sa ti asi nepáčila. Ale vôní majú viacero, vyskúšaj :)

   Odstrániť
 2. I wanted to try this fragrance out! Looks like it would smell so good, thanks for the share.
  Scarlett

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Great post! You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? Follow me and I'll follow you back!

  Have a great day!

  http://elenabienvenido.blogspot.com.es/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019