12.07.2017

Špirála z raja (alebo od L´Oreal?)


Krásny štvrtkový večer prajem. Špirála, na ktorú som Vám dnes pripravila recenziu spôsobila v blogosvete veľký boom a bolo o nej povedané veľa. Popravde, ja som si okrem jednej video recenzie žiadnu inú nepozrala ani neprečítala, pretože som si chcela spraviť názor sama. Často sa o nej hovorí ako o dupe produkte špirály Better than Sex od Too Faced a tá je priam legendárna. Síce som ju ešte neskúšala, ale verím, že časom sa ku mne dostane. Dnes teda o riasenke Paradise Extatic od L´Oreal.Riasenka sa predáva v obchode zabalená v krabičke medenej farby, čo je na jednej strane z eko hľadiska zbytočné, na druhú stranu si ale myslím, že menej ľudí sa odváži otvoriť v obchode produkt zabalený v krabičke. A ja sa osobne vždy desím toho, že si kúpim riasenku, ktorú predtým už niekto otvoril a bude už vyschnutá. Balenie v medenej farbe sa mi inač dosť páči, práve vďaka farebnosti a jednoduchému dizajnu balenia. Výrobca na obale uvádza, že Paradise Extatic poskytuje intenzívny objem, vytvára dramaticky dlhé riasy a jej aplikácia je potešením. V zložení obsahuje ricínový olej.  


Obavy som mala trochu z kefky, ktorá je klasická štetinková a má tvar presýpacích hodín. Štetinky sú dosť nahusto a majú tendenciu naberať poriadne množstvo produktu. Trošku som sa teda bála, že mi bude riasy zlepovať, alebo sa mi budú vytvárať hrudky. Našťastie, kefka sa dá dobre poobtierať a hrudky teda nehrozia. Neodporúčam však nanášať viac ako 2 vrstvy.


Celkový efekt je výborný. Riasenka riasy zreteľne predĺži ale najmä zahustí. Farba je krásne intenzívne čierna, takže riasy sú aj výrazne čierne. Navyše, po jej použití sú stále flexibilné a nestvrdnú. Riasenka nemá nejaký špeciálny vytáčajúci efekt. S kefkou sa dobre manipuluje a riasenka sa tak dá pohodlne naniesť aj na kratšie a spodné mihalnice. Čo mi však vadí je to, že trochu opadáva. A ani nie vtedy, keď ju už máte nejaký čas nanesenú, na riasach drží dobre. Opadáva však pri aplikácií. U tých z Vás, ktoré líčenie začínajú očami to problém nie je. Pre mňa je však riasenka bodkou, takže si musím dávať veľký pozor, aby jej opadalo čo najmenej a aby som si takýmto spôsobom nezničila už nanesený makeup. Čo dodať na záver? Určite treba vyskúšať, fakt ide o veľmi dobrý produkt. Vraj rýchlo vysychá, ale k tomu sa zatiaľ neviem vyjadriť. V každom prípade, odporúčam. V balení sa nachádza 6,4 ml produktu. V obchode stojí okolo 11e, na nete viete nájsť aj pod 10e. 

Skúšali ste už Paradise Extatic? Aký máte názor? Akú riasenku aktuálne používate? 

8 komentárov:

 1. Na túto špirálu už som niekoľko krát videla reklamu kde ju predstavovali rozličné youtuberky. Vyzerá naozaj zaujímavo. :)

  Ann´s Life

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak ty máš krásne riasy aj bez maskary :) už som o tejto čítala, tak ju určite niekedy skúsim :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Opadavanie by mi vadilo. Na to su moje oci prilis citlive. Dnes som na nu v obchode pozerala, no nakoniec som zobrala osvedceny Rimmel.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono tie cucky ostávajú pod okom, našťastie sa nerozmazávajú. Ale ak máš citlivejšie oči, určite nie. A ktorú Rimmel? Mne zatiaľ veľmi riasenky od nich nevyhovovali. Radšej Maybelline...

   Odstrániť
  2. Ta najlacnejsia rada :-) Ja ich mam rada a kupujem s prestavkami dokolecka. Teraz som vyradila Cien a tu nebolo na riasach ani vidiet :-)

   Odstrániť
  3. Fíha, tak to vyskúšam! Vďaka za tip :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019