1.21.2018

Linka ako vytetovaná


Krásnu nedeľu prajem. Dnes som pre Vás pripravila recenziu na výbornú tekutú očnú linku, ktorú som vyhrala v giveaway u Lucinky na blogu LSG - Tattoo Liner od Kat Von D. Tejto výhre som sa veľmi potešila, pretože počas môjho výletu v Prahe som si kúpila tekutý rúž od Kat a veľmi som uvažovala nad tým, či kúpiť aj linku. Nakoniec som sa do Sephory už nedostala a dosť ma to potom mrzelo. 
O linke sa dočítame: Tekuté očné linky Tattoo Liner s aplikačným štetčekom majú veľmi jemnú a pružnú špičku pre presnú, jednoduchú a ľahkú aplikáciu. Intenzívne pigmentované vodeodolné očné linky od Kat Von D vydržia celý deň perfektné, akoby ste ich čerstvo nalíčila. Aplikačný štetček očných liniek Tattoo Liner obsahuje 325 vláskov pre vykreslenie tenkých aj silnejších liniek. Tieto unikátne očné linky od Kat Von D sú k dispozícií v dvoch populárnych odtieňoch. Linka má klasický čierny plastový obal s vrchnáčikom. Dizajn je podobný ako pri tekutom rúži, obal je ozdobený lesklými striebornými ružičkami. Na viečko sa linka aplikuje pomocou špicatého štetca. Popravde som sa s ním musela trošku učiť narábať, pretože sa mi všeobecne lepšie pracuje s pevnými, fixkovými hrotmi. Stále v tom potrebujem ešte trochu cviku, ale už to celkom ide a som schopná urobiť linku za menej ako 5 minút :D. Štetec je super v tom, že s ním viete urobiť ultra tenkú ale aj hrubšiu linku. Stačí viac alebo menej zatlačiť. Tattoo Liner sa predáva v 2 odtieňoch - čiernej Trooper Black - Noir Profond  (ktorú mám ja) a v hnedej Mad Max Brown - Chocolat. Farba je fakt výdatná, veľmi intenzívna a sýta čierna. Na viečko sa nanáša bez problémov, pre výdatnú farbu stačí jedna vrstva. Linka má výbornú výdrž, počas dňa sa vôbec neotláča ani nerozmazáva. Výrobca udáva, že je vodeodolná a ja môžem len súhlasiť. Najmä teraz, keď vonku sneží, fúka, mne slzia oči a linka stále perfektne drží. Odličuje sa výborne micelárkou. 

prejdené suchým tampónikom

prejdené mokrým tampónikom

prejdené 1x micelárkou

Ja som s Tattoo Liner nadmieru spokojná a viem si predstaviť, že by som si zaobstarala ďalšie balenie. Potrebujem síce ešte trochu praxe s nanášaním, ale to pôjde. Niekde som čítala, že rýchlejšie vysychá, zatiaľ to ale neviem posúdiť. Jediným problémom je asi trochu cena. Za 0,55 ml balenie zaplatíte 580 kč (čo je cca 24e). 

Máte skúsenosti s Tattoo Liner? Alebo s iným produktom od Kat Von D? Aký druh očnej linky preferujete - ceruzkovú, tekutú, gélovú?

4 komentáre:

 1. tak táto linka vyzerá vážne super, aj keď som o tejto značke ešte nepočula :) a aký typ linky ? asi v pere

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Asi preto, že u nás ju zatiaľ ešte nemáme. Dúfam, že bude :)

   Odstrániť
 2. Zuzanko já jsem z těch linek také nadšená! Jsou super!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019