1.24.2018

Pravá červená


Vítam Vás pri dnešnej recenzii. Poznáte kozmetiku Elizabeth Arden? Ja som popravde ani nejak nevedela, že vyrábajú aj dekoratívku. Vedela som o pleťovke a ich legendárnom 8-hodinovom kréme a potom o parfémoch. Ale pri potulkách eshopom ElNino som narazila na rúž na pery vo forme ceruzky Lip Pencil vo famóznom červenom odtieni Truly Red za bombastickú cenu. No a keďže už dlhšie hľadám taký ten klasický červený, neodolala som.


Rúž má štandardné ceruzkové balenie v kombinácií čiernej a červenej s priehľadným vŕškom. Na balení nájdete len základné info, dokonca tam nikde nie je ani logo značky a ani zloženie, čo ma celkom prekvapilo. Trošku ma mrzí snáď len to, že rúž neviete vysúvať a ceruzku je potrebné strúhať. Som zvedavá ako to pôjde. Čo sa týka odtieňa, tak Truly Red je naozaj tá pravá, krásna krvavá červená.Samotný rúž je dosť krémový a na pery sa nanáša veľmi pohodlne. Farba je výrazná, výborne pigmentovaná a krásne lesklá. Na perách robí peknú jednoliatu vrstvu, hoci pri vykresľovaní kontúr si kvôli jeho krémovosti treba dávať pozor. Ja osobne radšej používam tekuté rúže s penovým aplikátorom alebo klasické tyčinky so špicom, lebo práve s nimi viem precízne vykresliť kontúry. Pri pastelkách to nie je až také jednoduché, najmä ak ide o takto výraznú farbu. Pri tejto pastelke je pre mňa kontúrovacia ceruzka určite must-have a pre úplne dokonalý výsledok by som osobne ešte odporúčala aj štetec na pery (a sebe samej aj trochu viac trpezlivosti a šikovnosti :D).


Pastelka má výbornú hydratačnú schopnosť, aj po niekoľkých hodinách nepociťujem pnutie či vysušovanie pier. Výdrž na perách je taká štandardná. Ak nejete tak drží, nejakú tú šálku kávy či pohár vody zvládne v pohode, hoci sa samozrejme otláča. Samozrejme, obed už neprežije a po jedle bude potrebné vrstvu rúžu na perách jednoznačne obnoviť. Pastelka má obsah 2,8 g produktu a momentálne ju kúpite za 2,19e, takže ak ju chcete, odporúčam tak urobiť rýchlo!


Nosíte červené pery? Ako aplikujete červený rúž pre dokonalý výsledok? Máte skúsenosti s dekoratívnou kozmetikou Elizabeth Arden?

Za zaslanie produktu ďakujem eshopu ElNino
obrázky: Lisa Eldridge - Face Paint

6 komentárov:

 1. ja som momentálne v štádiu, v ktorom ak nemám na sebe červený alebo výrazný rúž, tak sa cítim "naho" :) preto takéto odtiene nosím teraz veľmi často, i keď uprednostňujem matné na bežný deň :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja začínam mať v poslednom čase tiež taký pocit. Menej líčim oči a viac pery :)
   A matné tiež preferujem, ale Arden musela byť v zbierke! :)

   Odstrániť
 2. Ta barva je nádherná! Dekorativku od EA vůbec prozkoušenou nemám...měla jsem kapsle okolo očí a parfémované vody, které patří mezi moje oblíbené, dále mám moc ráda Eight Hour Cream, ten je super!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru, ten je legendárny! Chcela by som ho vyskúšať :)

   Odstrániť
 3. "Najlepsi" je napis Not for individual sale a chybajuce logo znacky. Hm.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019