2.23.2018

Očarujúca Lady Gaga


Krásny piatkový podvečer. V poslednom čase som si zadovážila niekoľko nových parfémových kamarátov, keď už boli tie povianočné akcie a výpredaje. Možno viete alebo nie, ale ja mám hroznú averziu voči "celebritným" vôňam. Napriek tomu, že sú neskutočne obľúbené, ja nemôžem cítiť žiadnu Britney Spears, ani Naomi Campbell a už vôbec nie Beyonce. A aj napriek tomu, existuje jedna výnimka a tou je Lady Gaga. Už v minulosti som mala doma jej vôňu Fame, ktorú som dokonca použila ako svoj svadobný parfém. Tentokrát som ale siahla po jej druhej vôni Eau de Gaga 001 a považujem to za jednu z najlepších slepých kúp môjho života!Povedzme si na rovinu, že Eau de Gaga 001 mi padla do oka najmä vďaka cene, keďže 50 ml tester sa mi podarilo objednať za necelých 5e. Zloženie sa mi zdalo celkom zaujímavé, takže som si povedala, že ja to za takú cenu proste risknem. A dobre som urobila. Vôňa prišla zabalená v klasickej bielej testerovej krabičke s plastovým vrchnáčikom. Flakón je inak rovnaký ako pri klasickom balení. Je vyrobený z čierneho skla, je hranatý a na prednej strane sa nachádza strieborná tabuľka s názvom. Na aplikáciu slúži rozprašovač.Samotnú vôňu tvoria len 4 zložky. Hlavu tvorí limetka, srdce fialka a základom vône je kombinácia kože a drevitých tónov. Po aplikácií na pokožku je vôňa dosť výrazná a cítiť hlavne svieže citrusové tóny. Tie postupne ustupujú a výraznejšie sú najmä tóny dreva a kvetín. Potom sa už vôňa veľmi nemení, možno ešte trošku ustupujú kvetiny a najvýraznejšie zostávajú drevité tóny a dokonalé tóny kože. Ja som snáď ešte nikdy necítila takú autentickú vôňu kože. Fakt skvelé. Vôňa dosť intenzívna a stačia 2-3 streknutia. Na sebe ju intenzívne cítim asi tak 6-7 hodín, potom trochu slabne, ale stále nie je potrebné ju obnoviť. Väčšinou pridávam jeden strek na zintenzívnenie až vtedy, keď sa chystám domov z práce, teda po necelých 9 hodinách od aplikácie. Pokiaľ ju neobnovím, tak drží cca 12 hodín a potom ju už necítiť. Vôňa je za mňa skôr vhodná do chladnejšieho počasia, na horúce leto mi príde príliš intenzívna.


Eau de Gaga 001 je veľmi netypická vôňa, ktorá mňa, milovníka ovocných a sladkých vôní dostala do kolien. Nikdy by som nepovedala, že siahnem po tomto type vône a už vôbec by som si nemyslela, že sa do nej takto zamilujem. Určite to nie je šálka kávy pre každého, najmä ak nie ste otvorené menej tradičným vôňam. Totiž, Eau de Gaga 001 je unisex a fakt je to na nej fakt cítiť. Ak máte ale chuť experimentovať, určite vyskúšajte.

Máte skúsenosti s vôňami od Lady Gaga? Aký je Váš názor na celebritné parfémy? Akú vôňu používate v poslednej dobe najčastejšie?

8 komentárov:

 1. Já ani nevěděla, že má Lady Gaga parfém:D. Ale vypadá moc dobře! Jinak mi docela voní od Katy Perry:).
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já tuhle vůni vidím poprvé a nejsem si jistá, zda by mě zaujala tak jako tebe. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je dosť špecifická, takže ktovie. Ale ak budeš mať možnosť, určite skús :)

   Odstrániť
 3. Tuto vôňu som síce ešte nestihla ovoniat, le myslím si že od Lady gaga to musí byť niečo fakt špeciálne:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Někde musím vyzkoušet :-) Jinak musím říct, že se mi moc líbí tvůj blog, paráda :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019