3.22.2018

Báza a rozjasňovač v 1


Krásny štvrtok prajem! Na dnešnú recenziu som si vybrala produkt, ktorý už dlhšie čakal na svoju premiéru. Ide o bázu a rozjasňujúci korektor Revlon Photoready Eye Primer + Brightener. Báza pod očné tiene je v súčasnosti už mojim must-have produktom, keď chcem, aby líčenie vydržalo aspoň zopár hodín. Korektor pod oči som ešte donedávna pravidelne nepoužívala, v poslednom čase však mám málo spánku a akosi ho už začínam potrebovať. S produktmi od Revlonu som doteraz mala dobré skúsenosti, takže nebolo o čom premýšľať, najmä ak dokáže jeden produkt splniť dve funkcie naraz. 
Popis na stránke hovorí, že korektor Revlon Photoready Eye Primer + Brightener okamžite rozjasňuje pleť a kryje nedostatky. Znižuje výskyt vrások a jemných liniek. Rozjasňuje pleť okolo očného okolia. Redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Po použití bude Vaša pleť zjednotená a svieža. Produkt má "perové" balenie, vyrobené z plastu v čierno - priehľadnej kombinácií. Vrchnáčik má bezpečné klikacie zatváranie, takže sa s nim nemusíte báť cestovať. Samotný korektor z balenia dostanete von otáčaním spodnej strany balenia. Produkt sa pomaly začne vysúvať smerom von cez otvor v štetci na vrchnej strane. Pri prvom použití treba mať trpezlivosť, lebo to chvíľu trvá, kým sa hmota dostane von. So štetcom pekne produkt nanesiete na miesto, ale na zapracovanie do pokožky potrebujete jednoznačne poriadny štetec. Mne sa najviac osvedčil stippling brush od Real Techniques. Vďaka tomu, že je plochý a trochu redší, tak sa ním dobre manipuluje aj pod okom. Korektor nie je parfumovaný.Kvôli jeho ľahkej konzistencii si ma ako báza pod očné tiene nezískal. Skúšala som ho naniesť tesne pred líčením oči, aj ako prvý krok pri líčení. Bohužiaľ, moje tiene drží na mieste tak 2-3 hodinky a potom sa mi začnú zlievať do linky a nevyzerá to vôbec dobre. Ak hľadáte dobrú bázu, skúste Artdeco Eyeshadow Base. Obľúbila som si ho ale ako korektor a rozjasňovač na očné okolie. Veľmi dobre sa zapracuje do pokožky, nezalieza do vrások, nedrolí sa a po zapudrovaní drží na svojom mieste po celý deň. Odtieň 003 je dosť svetlý, takže naozaj pekne celú oblasť presvetlí. Krycia schopnosť nie je veľmi vysoká, ale jednoznačne stačí na to, aby zakryla kruhy pod očami. 


Ak teda od produktu nečakáte hlavne zlepšenie výdrže očných tieňov, ale chcete prejasnenie a miernu korekciu kruhov pod očami, môže byť pre Vás výbornou voľbou. V balení sa nachádza 2,4 g produktu a kúpite ho za cenu 5,18 eur. 

Máte skúsenosť s týmto produktom? Používate bázu pod očné tiene? Zvyknete používať korektor pod oči? Trápia Vás kruhy pod očami?

Ďakujem eshopu ElNino za zaslanie produktu na testovanie.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019