3.25.2018

Pre trpiace ruky


Krásnu nedeľu prajem. Konečne to tak vyzerá, že mrazivé dni a noci sú už za nami. Tentokrát mi zima dala poriadne zabrať, najmä tie mrazivé dni a rána. A najhoršie na tom boli moje ruky. Do práce som chodila s páliacimi prstami, neskutočne popraskanou a suchou kožou. Keď nám dali baby z DMky na výber, čo chceme testovať, tak voľba jednoznačne padla na Balea koncentrát na ruky s olejom babassu. Trochu to síce trvalo kým dorazil, ale vďaka počasiu som ho ešte zvládla poriadne otestovať.


Výrobca píše, že koncentrát prináša jedinečné ošetrenie a vysoko koncentrovanú ochranu aj v extrémnych podmienkach. Koncentrát s aktívnou zložkou proti chladu bol vytvorený špeciálne pre potreby namáhaných a popraskaných rúk. Pôsobí regenerujúco a zmierňuje príznaky vysychania pokožky. 


Má jednoduché tubičkové balenie, ktoré sa svojou veľkosťou hravo zmestí aj do kabelky. Kvôli svojej hustejšej konzistencii sa z tuby trochu problematicky vytláča, treba si na to proste nájsť svoj spôsob. Konzistencia, je ozaj dosť hutná a hustá. V prvom momente som sa trochu zľakla, že krém je čistá vazelína, ale čuduj sa svete, on žiadnu vazelínu v zložení neobsahuje (rovnako ani alkohol, farbivá, parabény, parafín). Veľmi dobre sa na pokožku rozotiera. Na rukách vytvorí akoby ochranný film, pričom vpíjanie je trochu pomalšie. Zanecháva taký trošku mazľavý pocit, ako keď si na pleť nanesiete silikónovú bázu pod makeup, je to také trochu podobné. Koncentrát nie je parfemovaný, takže ho môžu používať aj tie z Vás, ktoré veľmi prevoňaným produktom neholdujú a je bielej farby.


Hydratačná schopnosť je fakt dobrá. Hneď po nanesení sú ruky hydratované a pokožka je upokojená. Dobre zmierňuje pálenie a začervenanie, ktorým ruky v chlade reagujú. Ruky sú hebké na dotyk a hebké ostávajú celkom dlho. Ja som si ho obľúbila na používanie v noci, potom sa ráno budím s jemnými a hladkými rukami. Dokonca, keď ruky prvýkrát umyjete ten hebký a vyživený pocit na nich stále ostáva. 


Koncentrát na ruky mne dosť vyhovoval a som rada, že sa mi ho nakoniec podarilo otestovať aj v chladnejších dňoch. Do tých úplne najväčších extrémov asi úplne nebude, ale na takú klasickú zimu v meste je určite fajn. 50 ml balenie kúpite za 0,99e. 

Máte problém s vysušenými a popraskanými rukami v chlade? Aký krém na ruky aktuálne používate? Počuli ste už o koncentrátoch na ruky?

Za možnosť testovať produkt ďakujem DM drogérií.

4 komentáre:

 1. Věřím tomu, že je velmi dobrý. Balea má poslední dobou docela kvalitní výrobky a ráda je používám.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja tiež, v poslednom čase som už objavila niekoľko skvostov :)

   Odstrániť
 2. Letošní zimu moje ruce nesly opravdu těžce. Hrozně se loupaly, naskákala mi zimní vyrážka a když se před dvěma týdny vrátily ty mrazy, tak jsem byla jak had, co svlíká kůži. Hodně mi pomohly ty mini krémy Yves Rocher - kokos a vanilka a pak taky olivový krém od Astridu. Teď už mám ruce v pohodě, ale modlím se, ať se zas nevrátí ty mrazy.

  //INSTANTNÍ KRÁSA//

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fúha, tak dúfam, že už budú ruky v pohodičke :)
   Na tie od YR som už počula veľa dobrého, ale zatiaľ som neskúšala. Ktorú verziu máš najradšej?

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019