4.15.2018

Detská pleť s Maybelline


Krásnu nedeľu prajem! Včera som sa vrátila z Londýna, takže v najbližších dňoch môžete očakávať záplavu fotiek :). Dnes Vám ešte prinášam jednu recenziu na primer pod makeup. Je pravda, že ešte pred nedávnom som bázy nepoužívala, ale potom sa ku mne dostala The Porefessional od Benefitu, ktorá mi veľmi pomáhal s mastením pleti a akosi som primer zaradila do svojej rutiny. Lenže Benefit nie je zrovna najlacnejší, tak som sa porozhliadla v drogérií a spomenula si na celkom pochvalné recenzie na Baby Skin do Maybelline.Báza má celkom pekné, svieže mintové balenie. Tuba je celkom skladná a má takú akurát veľkosť do ruky. Na obale nejaké podrobnejšie info chýba, ale podľa výrobcu by malo ísť o ľahkú bázu, ktorá vytvorí hladkú pleť bez pórov.


Báza má celkom hustú, gélovú textúru, je priehľadná a nie je parfumovaná. Na dotyk je konzistencia taká hladkú až zamatová. Ide totiž o typickú bázu plnú silikónov, na prvých dvoch priečkach v zložení sú dimethicone a dimethicon crosspolymer (pozor pri citlivej pleti). Na pleť ju rozotriete mimoriadne ľahko, netreba ani nejak extra masírovať. Pleť je po nanesení vyslovene vyhladená a ja vnímam aj vyplnenie  a zakamuflovanie menších jazvičiek po akné. Tie väčšie ostávajú stále viditeľné. Rovnako, nevnímam nejaké stiahnutie pórov, skôr tiež ich vyplnenie.


Bohužiaľ, efekt proti masteniu úplne chýba. Pleť sa mastí klasickým spôsobom, po 4-5 hodinách je rovnako mastná ako pri použití makeupu bez bázy. Okrem toho, báza vôbec nepomáha s výdržou makeupu. Áno, na takú hladkú pleť sa makeup nanáša veľmi dobre, ale to je všetko. Skôr som mala pocit, že keď už bola pleť trošku premastená, tak šiel makeup dole ešte jednoduchšie ako bez bázy. Stačilo mi dotknúť sa prstom tváre a mala som ho komplet od makeupu.


Mňa teda báza vôbec nepresvedčila a ak mi ešte niekedy niekto povie, že je dobrou náhradou za The Porefessional, tak sa budem musieť smiať. Balenie má 22 ml a cena sa pohybuje okolo 7e.

Používate bázy pod makeup? Skúšali ste Baby Skin? 

4 komentáre:

 1. Nezkoušela jsem a myslím, že po této recenzi ušetřím. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Radšej už ten Benefit :) ale teraz som si kúpila bázu od Catrice, ktoré v poslednom časev veľmi prekvapuje. Tak uvidíme :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019