4.12.2018

Obľúbené produkty, ktoré si kupujem opakovane


Krásny štvrtok prajem z Londýna! Dnes som si pre Vás pripravila taký skôr prehľadový post o produktoch, ktoré mám veľmi rada a kupujem si ich opakovane. Vybrala som niekoľko zástupcov z pleťovky, telovky aj dekoratívky a jedného zástupcu z vlasovky. Začneme s telovkou. Úplne prvým produktom, ktorý si kupujem opakovane je peelingový sprchový gél s mätou a malinou od Oriflame. Milujem jeho dokonalú vôňu, pripomína mi malinový sorbet. Obsahuje drobné peelingové čiastočky, takže okrem umytia aj peknee vypeelinguje. Druhým produktom je opäť kúsok do sprchy a tým je vyživujúci sprchový olej od Yves Rocher. Opäť milujem jeho vôňu, ktorá pripomína poľské karamelové krovky a parádne na pokožke drží. Okrem toho skvelo pokožku vyživuje a nemusím sa po sprche krémovať. Ďalším produktom je deodorant a dokonca prírodný! Je to citrusový deodorant od Weledy. Skvelé je na ňom to, že má výborné znovu-naplniteľné balenie, pekne citrusovo vonia a je veľmi funkčný. A náhradné náplne sú omnoho ekonomickejšie. Posledným kúskom z telovky je krém na nohy s ureou, opäť od Oriflame. Má skvelú konzistenciu, takže sa dobre nanáša a rozotiera. Vpíjanie je tiež relatívne rýchle. Čo je však podstatné, pokožku na nohách pekne zhydratuje a vyživí. 


Vrámci pleťovky som nakoniec siahla len po dvoch produktoch, za ktoré by som ale dala aj ruku do ohňa. Prvým je taká klasika, ktorú určite netreba predstavovať. Je to micelárna voda Sensiobio od Bioderma. Jednoznačne je to najlepší odličovač, aký som kedy vyskúšala. Zvládne makeup, linku aj tekutý rúž. Zvyknem ju prestiedať aj s verziou na mastnú pleť Sébium. Druhým produktom je čistiaca roláda Dark Angels od Lush. Má skvelú pastovitú konzistenciu, ktorá je na pleti neskutočne príjemná. Obsahuje aj hojne peelingových čiastočiek, takže pleť je po použití vyčistená a vypeelingovaná.


Keď som uvažovala nad produktom z oblasti vlasovej starostlivosti, tak ma napadol len jediný produkt - tuhý šampón Orient Chai od Ponio. Mojej vlasovej pokožke dokonale vyhovuje, zbavuje ma lupín a svrbenia vlasovej pokožky. Vyhovuje mi aj jeho tuhá konzistencia, dobre pení a je dosť dobre skladný. 


No a na záver poďme k dekoratívke. Prvým vybraným produktom je makeup Colorstay od Revlon. Je to jednoznačne môj najobľúbenejší makeup. Má výbornú konzistenciu a dobre sa aplikuje. Na pleti nevytvára masku a napriek tomu pekne kryje. Opakovane si kupujem aj balzamy na pery od eos. Predtým som mala lemon drop, teraz mám blueberry acai a čaká ma ešte raspberry pomegranate. Sú prírodné, majú príjemnú konzistenciu a dobre hydratujú. Navyše majú aj pekné obaly. Na koniec ešte dva produkty na nechty, ktoré používam pri každom lakovaní. Prvým je báza a topcoat v jednom Double Duty od Sally Hansen. Ako podklad ho veľmi zhodnotiť neviem, ale ako topcoat je parádny. Zafixuje a dodá super lesk. Posledným kúskom je korekčné pery od S-he. Keďže ja si vždy pri lakovaní strašne zašpiním kožičku okolo, je to pre mňa fakt nevyhnutnosť. 

Aké sú Vaše obľúbené produkty, ktoré si kupujete opakovane? Poznáte tieto produkty? 

2 komentáre:

  1. Peeling máta a malina od Oriflame je boží :) Eos mám také ráda. Jinak opakovaně kupuji vůně a teď i makeup od Catrice HD.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019