5.09.2018

Nahradí favorita?


Krásnu stredu prajem. Nedávno som Vám v článku o obľúbených produktoch písala o niektorých svojich favoritoch, ktorých si kupujem stále dookola. Pri niektorých pripúšťam, že možno by som mohla ešte nájsť lepšiu alternatívu, ale napr. pri takej micelárke som si bola úplne istá, že nič lepšie, resp. na rovnakej úrovni ako je Bioderma neexistuje. A našla som! Konkrétne Garnier micelárnu vodu 3v1 pre zmiešanú a citlivú pleťZ obalu: Micelárna voda je jedným z najľahších spôsobov, ako odstrániť make-up, vyčistiť a osviežiť pleť vrátane očí a pier v jednej aplikácií bez potreby drhnutia. Bola špeciálne vytvorená pre potreby zmiešanej a citlivej pleti. Jej osviežujúce zloženie bez parfumu pomáha regulovať prebytok kožného mazu bez vysušovania pleti a účinné micely zachytávajú všetky nečistoty ako magnet. 3v1 na obale vlastne znamená: odstránenie make-upu, čistenie a zmatnenie pleti. 


Obal micelárky nie je vlastne ničím výnimočným.  Ide o veľkú plastovú priehľadnú fľašu s obyčajným zeleným vrchnákom, pod ktorým sa nachádza otvor na aplikáciu. Rovnako ako fľaša, aj samotná micelárna voda je priehľadná, nie je nijak prifarbovaná. Ako uvádza výrobca, nie je parfumovaná. 


Odličovacia a čistiaca schopnosť je výborná. Micelárka odlíči a odstráni z pleti všetky zvyšky makeupu, kožného mazu a nečistôt. Poradí si nielen s makeupom, líčkami a pod., ale je výborná aj na linku, riasenku a dokonca zvládne bez problémov aj matné tekuté rúže. Pleť je po jej použití vyčistená, bez lepkavého či mastného pocitu a nie je presušená. Schopnosť znižovať mastenie pleti nejak neviem posúdiť, ale myslím si, že v tomto prípade až tak veľa micelárka nezmôže a dôležitejšia je určite pravidelná ranná aj večerná starostlivosť o pleť. Samotný produkt na odlíčenie určite nedokáže znížiť mastenie pleti. Ale inak za mňa veľká spokojnosť. 400 ml balenie kúpite za cenu okolo 5 eur. 

Používate na odličovanie micelárne vody? Ktorá je Vaša obľúbená? Máte skúsenosť s micelárnymi vodami Garnier? 

4 komentáre:

  1. Také mám ráda tuto micelárku. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já od Garnier měla jejich růžovou. Sice byla fajn, ale na mé pleti zanechávala lepivý pocit, tak jsem ji posunula dále. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019