6.17.2018

Pravidelné čistenie


Krásnu nedeľu! Čistíte pravidelne svoje štetce? Ja to neznášam a poslednom čase moja pravidelnosť dosť pokrivkáva. Vždy mám pocit, že to trvá hrozne dlho a štetce, ktoré používam najmä na nanášanie tekutého makeupu by som najradšej vyhodila a kúpila si úplne nové. To by ale naozaj nebolo zodpovedné, takže sa vždy k tomu praniu nejak prinútim. Na čistenie štetcov som už vyskúšala mnoho produktov, niektoré mi vyhovovali viac a niektoré menej. Všeobecne rada používam najmä mydielka. Tentokrát som si ale na testovanie od eshopu ElNino vypýtala čistič vo forme šampónu Pro Hygiene Anti Bacterial Brush Shampoo od MakeUp Revolution.Šampón sľubuje vyčistiť štetce a zároveň by sa mal starať o štetce medzi jednotlivým nanášaním makeupu tým, že ich vyčistí od zvyškov špinky, líčidiel a mazu. Zanecháva štetce čisté, mäkké a  v dobrej kondícií. Použitie je veľmi easy. Vezmete štetec, namočíte ho do vody, nanesiete trochu šampónu, poriadne premasírujete a opláchnete. V prípade potreby postup zopakujete. Šampón Pro Hygiene má jednoduché biele fľaškové balenie, kombinované s čiernou a zlatou. Dávkuje sa mojim obľúbeným spôsobom, vrchnáčik sa na jednej strane stlačí dovnútra a na druhej strane sa vyklopí otvor, ktorým šampón dostanete von. Konzistenciou je veľmi hustý, gélovitý, má priehľadnú farbu a vonia veľmi sviežo. Po nanesení na štetce sa výborne napení a štetce krásne vyčistí. Bez problémov odstráni aj práškové aj tekuté produkty. Pri štetcoch na makeup je ale potrebné postup zopakovať. Čo ma najviac teší je, že štetce sú fakt po opratí krásne čisté, jemné a mäkké na dotyk a  štetinky sa pri čistení nepoškodili a nezačali vypadávať. 


Za seba môžem šampón jednoznačne odporúčať. Ak Vás šampón veľmi neberie, môžete od MUR vyskúšať aj mydlieko Pro Hygiene Sanitising Solid Brush Cleaner. Kúpite ich na elnino.sk za cenu okolo 5eur. 

Ako čistíte Vy štetce? Aký produkt používate? Baví Vás čistenie štetcov? 

Za zaslanie produktu na testovanie ďakujem eshopu ElNino

10 komentárov:

 1. Mě čištění štětců docela baví. Používám na to mýdlo od Essence a jsem taky velmi spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to asi asi jedna z mála :) od Essence som ešte nemala, vyskúšam :) vďaka za tip!

   Odstrániť
 2. Já čistím pravidelně jednou za měsíc. Asi bych měla častěji, ale všichni to známe, že jo:D lenost. Na mytí používám šampon na vlasy, a Ab štětiny zůstaly jemné, tak občas i kondicionér.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já se přiznám, že jsem celkem líná štetce čistit :D ale samozřejmně je to nevyhnutelné :) a čistič na štetce vypadá hezky :)
  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já teda čištění štětců moc ráda nemám:D. Ale čistím je pravidelně...tenhle čistič vypadá skvěle:).
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já čistím dětským šamponem, nebo šamponem co mi nesedne na vlasy :) Tento od MUR však vypadá skvěle!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aspoň spotrebuješ nepoužiteľný šampón na vlasy :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019