7.08.2018

Ako priniesla SophX nejaké farby do môjho sveta


Krásnu nedeľu! Keby ste mi pred rokom povedali, že sa budem líčiť a na oči použijem zelenú, fialovú či oranžovú farbu, tak by som sa z Vás asi vysmiala. A predsa sa stalo. Do života mi totiž opäť vstúpila značka Revolution so svojou nádherne farebnou paletkou očných tieňov Sophx. Môže za to vlastne PetraLovelyhair, u ktorej som paletku prvýkrát videla a totálne som si zamilovala farbičky.

Paletka má veľmi jednoduchý dizajn. Je vyrobená z plastu v svetlej béžovej farbe s rosegold nápismi na vrchu. Zabalená bola ale v krásnej krabičke v odtieňoch béžovej, ružovej a zlatej. Ako býva u Makeup Revolution zvykom, vnútri sa nachádza obrovské zrkadielko a fólia s názvami jednotlivých odtieňov. Paletka nie je parfumovaná a nemá pribalený štetec na aplikáciu (čo napríklad mne vôbec nevadí).
Farebné spektrum je pomerne veľké, paletka má dokopy 24 tieňov v zemitých, teplých odtieňoch od bielej a béžovej, cez ružové a fialové až po tmavšie zelené, hnedé a čiernu. Finiš je tiež rôznorodý, paleta obsahuje ako matné, tak aj trblietavé a metalické odtiene. Zloženie je navrhnuté naozaj veľmi dobre, lebo s ňou dokážete vyčarovať každodenné nude líčenie, ale rovnako aj výraznejšie líčenie na večer či uletené farebné. Tiene majú rôznu kvalitu, niektoré sú kriedovejšie a niektoré mäkkšie až maslové. V každom prípade, väčšina z nich má výbornú pigmentáciu a až na niektoré výnimky veľmi neprášia.


Penguin - matná biela, ľahko kriedová
Pancakes - matná nude béžová, ľahko kriedová
Fairy Lights - lesklá béžová so zlatistým nádychom
Pink Champange - krásne lesklá studená svetlá ružová
Iced Coffee - matná nude s oranžovým nádychom
Cuppa Tea - svetlá hnedá až jemne oranžová, matná


Grow Old - trblietavá zlato-bronzová
Sparks Fly - lesklá zlatá
Smokey Bronze - lesklá tmavšia bronzová
Mixed Berries - lesklá tmavá ružová - cyklaménová
Tiramisu - matná stredne hnedá
Peaches - matná broskyňová


Cloudberry - matná oranžová
Pumpkin - matná cukríková ružová
Pine Tree - trblietavá tmavšia zelená
Petroil - lesklá tmavšia modrá
Pug - slabšie pigmentovaná svetlá hnedá, matná
Danger - matná, tmavšie červená


Strawberry Sweets - matná šťavnatá ružová
Festive Flame - lesklá medená s červeným nádychom
Copper Coin - lesklá medená
Mug Cake - matná tmavšia hnedá
Rosewood - matná, hnedo-sivá
Nightmare - matná čierna

Výdrž u mňa je skôr štandardná, keď použijem bázu, tak je to tak na celý čas, ktorý strávim v práci. Bez nej sa je to samozrejme kratšie. Bohužiaľ, s tým mám problém u akejkoľvek paletky, keďže mám veľmi mastné viečka. V podstate bez bázy sa už ani nelíčim. V každom prípade, môžem ju odporúčať, rovnako ako všetky paletky, ktoré má Revolution v ponuke. Mám ich doma niekoľko a všetky sú výborné pigmentované, kvalitné a dobre sa s nimi pracuje. Táto Sophx má navyše perfektné cenu. Predsa len... kde kúpite kvalitnú paletku 24 tieňov za menej ako 13 eur? Navyše, notino nám od zajtra prináša letný Black friday, takže na výhodné nákupy nemusíme čakať až do novembra. S kódom "SUMMER20SK" získate 20% zľavu na produkty práve od značky Revolution. Užite si nakupovanie!

Skúšali ste paletku Sophx? Máte doma nejakú paletku alebo iný produkt od Revolution? Používate na bežný deň aj farebné paletky?

8 komentárov:

 1. Naozaj veľmi krásne a výrazné farby! Super paletka!

  Krásny pondelok! ;)
  Blog of Sunflower

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásná paletky s krásnými barvy já jsem od této značky zkoušela tu čokoládovou paletku a byla celkem fajn :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tie sú tiež skvelé, jednu mám a má krásnu pigmentáciu :)

   Odstrániť
 3. moc hezké barvy,ale já bych je nevyužila na mě je to moc barevné

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Paletka vyzerá veľmi pekne a rovnako tak ma zaujal aj krásny obal :) Ten design je naozaj podarený

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2019

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2019