1.10.2021

Kolekcia Rosy Touch od Trend it up!


Krásnu nedeľu prajem! Ešte pred Vianocami mi domov dorazil na testovanie balíček plný novej dekoratívnej kozmetiky od značky Trend it up!. Obsahoval nejaké produkty z novej kolekcie Rosy Touch (neviem ale zaručiť, že neide len o limitku) plus zopár ďalších produktov. Za zaslanie ďakujem babám z DMky. Hneď na začiatku musím povedať, že zo 6 produktov som si nechala 4 a o 2 ste mohli pred Vianocami súťažiť na mojom instagrame (@heavenowl). Dva produkty, ktoré som poslala ďalej bolo duo líceniek Rosy Touch, ktoré by som nemala šancu pri mojom aktuálnom objeme kozmetiky spotrebovať a roll-on lesk na pery Roller Baby, keďže lesky vôbec nepoužívam. No, ale poďme sa vrhnúť na ostatné 4 produkty, ktoré sa v balíčku nachádzali. 


túto lícenku a lesk ste mohli vyhrať v súťaži na instagrame
krytie samotného makeupu


Prvým produktom je tekutý makeup Rosy Touch vo veľmi peknom, jemne ružovom balení. Keď som si prečítala názov, že Rosy Touch, trochu som sa obávala podtónu. Našťastie, odtieň 010 je pomerne svetlý a so skôr žltým podtónom, čo mne úplne vyhovuje. Má tekuto-krémovú konzistenciu s jemnou parfumáciou. Výrobca uvádza, že ide o jemný a dlhotrvajúci makeup s variabilnou a krycou schopnosťou a rozjasňujúcim efektom. Obsahuje vyživujúci a hydratačný kolagén. Takže veľmi nič pre moju pleť. Na druhú stranu, už sa stalo, že mi práve takéto makeupy aj celkom vyhovovali, takže som si povedala, že vyskúšam. Nanášanie štetcom nič moc, trochu šmuhoval, vyriešila som to Beautyblenderom. Prvá vec, čo ma znepokojila bolo krytie. Podľa mňa je fakt veľmi prirodzené, slabé až priehľadné. S problematickou pleťou si rozumieť nebude, musel by sa extra vrstviť a zas... Kto chce dávať na pleť mega vrstvy makeupu a ešte korektor, keď môže použiť nejaký lepšie krycí produkt, že? Za mňa teda nie na pleť s nedokonalosťami. Čo sa týka mastnej pleti, tak nadmerné lesknutie nespôsoboval, čo ma potešilo. Výdrž bola normálna, samozrejme na miestach, kde je rúško sa stieral, ale to je vlastne normálne. Takže na pleť s nedokonalosťami neodporúčam, ak chcete zjednotiť a rozjasniť, tak by mohol vyhovovať. Cena za 30 ml balenie je 4,95e a dostupné sú 4 odtiene. Ja svoj posúvam švagrinke. 
vľavo makeup, vpravo korektor


Druhým kúskom je korektor Rosy Touch, v ladiacom jemne ružovom balení a svetlom odtieni 010. Aj tu výrobca uvádza, že ide o jemný a dlhotrvajúci korektor s vyživujúcm kolagénom pre žiarivú, dokonalú pleť. Prekrýva nedokonalosti a začervenanie. Korektor sa z trubičky naberá pomocou penového aplikátora, našťastie je s množstvom relatívne presný, takže netreba precízne otierať. Odtieň je pekne svetlý a kryje dobre. Ja netrpím nejakými extrémnymi kruhmi pod očami, takže mne na moje potreby veľmi vyhovuje. Dokáže zakryť aj nejaké menšie nedokonalosti a prekryť začervenanie presne tak, ako sľubuje. V tomto prípade som spokojná. Konzistencia je skôr krémová a má podobnú jemnú parfumáciu ako makeup. Balenie obsahuje 10 ml produktu a jeho cena je 3,45e. Dostupný vo dvoch odtieňoch. 


Od kolekcie Rosy Touch sa teraz dokloníme s tretím kúskom, ktorým je riasenka Lash Allure v krásnom zlatom obale v tvare siluety. Podľa výrobcu ide o riasenku pre maximálny objem a maximálne definované riasy. S obsahom vyživujúcej látky Wildelash. A tu sa výrobca podľa mňa riadne sekol. Toto v žiadnom prípade nie je riasenka objemová. Som ochotná uznať tú časť o maximálnej definícií ale ak má nejaký efekt, tak skôr predlžujúci. Okolo objemu teda nešla ani náhodou. V jednej vrstve zvýrazní, oddelí, druhá vrstva pridá trochu intenzitu a skôr predĺženie, ale objem nie. Nanáša sa dobre, má príjemnú konzistenciu, nezlepuje, nedrolí sa a ani neopadáva pri nanášaní. S klasickou kefkou vo forme špirálky sa dobre manipuluje a pohodlne sa s ňou nalíči celé oko. Trochu sa rozmazáva vo vlhkom prostredí alebo keď si cez rúško dýcham smerom ku očiam, ale to aktuálne robia asi všetky riasenky. Ak hľadáte jemný efetk a skôr predĺženie, môže vyhovovať. Na objem radšej nejakú inú. Má obsah 10 ml a jej cena je 3,75e.

fotka, ktorú som mala pripravenú sa nejakým zvláštnym spôsobom stratila, tak aspoň takto ilustračne :)


Posledným kúskom je lak na nechty z kolekcie Royal Nude (pravdepodobne tiež limitka). Na rozdiel od lakov z klasickej kolekcie má krásny zlatý vrchnáčik (bežne majú čierny). Odtieň 030 je krásna nude béžová s veľmi ľahkým ružovo-zlatistým shimmerom. Ja tieto odtiene volám priesvitné, lebo pri lakovaní máte aj po druhej vrstve pocit, akoby ste si dávali len shimmer a farbu nevidíte. Čiže potrebujem také 3 vrstvy, aby bola farba pekne jednoliata a rovnomerná, prípadne aj tú štvrtú. Nevadí mi to, lebo sa lakuje vďaka širšiemu štetcu (to majú TIU laky všetky) veľmi pohodlne a zasychá relatívne rýchlo do pekného lesku. Odtieň je na rukách elegantný, mne drží bez oťukávania asi 4 dni, potom sa začína pomaly odlupovať. Za mňa ide o ideálny odtieň keď chcete mať akoby nahé nechty, ale zároveň nemajú byť nahé (napr. na štátnice alebo pohovor). Objem 11 ml s cenou 2,25e a v ponuke sú dokopy 4 odtiene (okrem tohoto biela, ružová a modrá, všetko pastelové). 


Máte skúsenosti s týmti produktami? Skúšali ste ich? Alebo iné produkty od TIU? Kupujete si značku TIU?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2022

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2022