5.09.2022

Hroznový pleťový krémik

Caudalie Vinopure Hydrating Mattifying Fluid


Krásny a slnečný pondelok prajem! S príchodom jari rada striedam nielen používané vône, ale aj pleťovú kozmetiku. Hutnejšie textúry nahrádzajú tie ľahšie, vyhľadávam viac hydratačné a matujúce proudkty a do úzadia ustupujú tie veľmi vyživujúce. Tento rok padla voľba na hydratačný a matujúci fluid Vinopure Moisturizing and Mattifying fluid od značky Caudalíe. Túto značku som mala dlhšie v hľadáčiku najmä zo zahraničných eshopov, takže som rada, že ju môžem konečne aj otestovať. 


Caudalie Vinopure Hydrating Mattifying Fluid


Fluid je určený pre zmiešanú, mastnú a problematickú pleť. Hlavnou úlohou je poskytnutie hydratácie, pretože tieto typy pleti bývajú často vysušené a dehydrované nevhodnou starostlivosťou. Sľubuje teda poskytnutie celodennej hydratácie pleti, matujúci účinok, redukciu nedokonalostí (najmä škvŕn a bodiek). Mal by byť vhodný pre všetky vekové skupiny. Značka Caudalíe sľubuje z 96% prírodné zloženie, produkt je vegánsky a nebol testovaný na zvieratách. Je vhodný na použitie ako ráno, tak aj večer. V produktoch Caudalíe sa hojne používajú výťažky z hrozna, značka vlastní vinice a špeciálne spa, kde používajú vínoterapiu.


Caudalie Vinopure Hydrating Mattifying Fluid


Fluid má veľmi príjemné balenie, ladené do jemnej zelenej farby s jednoduchými bielymi nápismi. Je to klasická tubička, ktorá stojí na vrchnáku a aplikuje sa vytlačením cez otvor. Okrem toho je balená ešte v krabičke, na ktorej nájdete všetky podstatné informácie, ktoré potrebujete o produkte vedieť. V zložení sa nachádza kopa zaujímavých vecí, napríklad: hroznová voda, squalane, tapiokový škrob, výťažok z hroznových semienok, hroznová šťava, slnečnicový olej, rozmarínový olej a podobne. 


Caudalie Vinopure Hydrating Mattifying Fluid


Caudalie Vinopure Hydrating Mattifying Fluid


Samotný fluid má gélovú textúru, ktorá sa veľmi dobre aplikuje a rozotiera na pleť. Má ľahký chladivý účinok, takže pleť je po použití osviežená. Vďaka ľahkej textúre sa okamžite vpíja a vyslovene cítiť, že pleť hydratuje. Príjemne vonia, bohužiaľ, nie po hrozne... Vonia ako zázvorový čaj. Hydratačná schopnosť je naozaj výborná. Zároveň po vstrebaní produktu neostáva na pleti žiadny film, je matná a krém bude dobrým základom aj pod makeup. Samozrejme, nečakala som žiadny zázrak, čo sa týka matujúceho efektu. U mňa vydrží po nanesení pleť matná tak 5-6 hodín, potom musím samozrejme pleť odmastiť obrúskami. Keďže ja mám extra mastnú pleť, je to taká moja norma, ale v zložení produktu je squalene a mám také podozrenie, že ten moja pokožka úplne nemusí. Zatiaľ je to len podozrenie, ktoré musím viac preskúmať. V každom prípade, viem si predstaviť, že pri zmiešanej pleti môže produkt a jeho matujúci efekt fungovať omnoho lepšie. 

+ osvieži, chladivý efekt, hydratuje, rýchle vstrebanie, vegánske a 96% prírodné zloženie

- kratší matujúci efekt


Máte skúsenosť s nejakým produktom od značky Cuadalíe? Prípadne s týmto krémom alebo iným produktom z Vinopure rady? Meníte počas teplejších dní svoju starostlivosť o pleť?


* ďakujem eshopu ElNino za zaslanie produktu 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2022

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2022