5.02.2022

Push Up špirála

Bourjois Push Up Volume Glamour

 

Krásny májový pondelok prajem! Hoci pandémia ešte úplne neskončila, veľmi sa teším, že sme sa vo väčšine priestorov už zbavili rúšok a respirátorov. A závidím všetkým z Vás, ktorí nepracujete v zdravotníctve a sociálnych službách, lebo to nepotrebujete už ani v práci. Ja bohužiaľ ešte áno. Takže ešte stále smutne pozerám na čakajúce makeupy a skôr sa sústreďujem na líčenie očí. Nedávno som menila riasenku a rad prišiel na Bourjois Push Up Volume Glamour riasenku z edície ultra black. Vyhovovala mi? Čítajte ďalej!

 

Toto je tuším moja prvá skúsenosť s riasenkou tejto značky, ale priznám sa, že ma na nej zaujal obal a ten prívlastok, že "ultra black". Riasenka je primárne objemová, sľubuje intenzívny objem a natočenie, nemala by robiť žmolky. Formula zväčšuje objem rias bez toho, aby ich zlepila, kefka sľubuje zväčšenie jedným ťahom. Zloženie je bez parabénov a je vhodné aj pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek. 


Bourjois Push Up Volume Glamour

Riasenka má čierny a lesklý obal z pevného plastu v tvare viac-menej presýpacích hodín. Pôsobí klasicky a elegantne, doplnený je len nápismi v metalických farbách. Žiadne výstrednosti ani šialenosti. Konzistenciou ide skôr o krémovejší, hustejší produkt, nepatrí medzi tie mokré až tekuté riasenky, s ktorými sa blbo manipuluje. Produktu na kefke však ostáva dosť veľké množstvo a tak sa nadbytočný produkt hromadí na "hrdle" - v podstate v mieste pod šrubovaním, kde už to prechádza do obalu. Pozor teda na ruky a odporúčam po každom použití poriadne očistiť. 

 

Bourjois Push Up Volume Glamour brush kefka

Kefka je klasicky štetinková, štetinky sú rozmiestnené ďalej od seba, pomerne riedko. Manipuluje sa mi s ňou dobre. Nalíčim bez problémov ako vrchné, tak aj spodné riasy, nemám ťažkosti ani v kútikoch. Farba je čierna, ale o nejakej ultra čiernej by som zas nehovorila tak odvážne. Vďaka krémovej konzistencii a tomuto riedkemu osadeniu štetiniek sa aj dobre vrství, bez zlepovania. Treba ale pracovať s jemnými vrstvami a nanášať postupne. fotky jednej vrstvy, kvalita nič moc, ospravedlňujem sa

Efektovo je fajn, žiadny efekt umelých rias, dobrá na bežné dni. Vnímam veľmi pekný objem aj vytočenie rias. Bonusom pre mňa je aj predlžujúci efekt a nezlepovanie. Vyhovuje mi, že riasy sú po použití mäkké a flexibilné. Neregistrujem hrudky po nalíčení, ani nejaké extrémne opadávanie pod oči počas dňa, stalo sa mi to snáď 2x. Odličovanie bez problémov micelárkou aj mliekom, dokonca som sa raz zabudla a odlíčila som ju v sprche čistiacim gélom bez ťažkostí. 

+ pekný efekt, nezlepuje, mäkké, flexbilné riasy

- nie je extra čierna ako sľubuje, hromadenie produktu 


Máte skúsenosti s riasenkami od Bourjois? Akú riasenku aktuálne používate? Ako sa Vám žije bez rúška?

2 komentáre:

 1. Ahoj, pochlubím se, co se mi tento týden povedlo, opálila jsem si nechtěně řasy na levém oku, takže jsem fakt fešanda - haha. Tuto řasenku neznám, ale kartáček se mi líbí. : )
  Blog MonalisaBeautyEriAnna

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fíha, tak dúfam, že si si neublížila :( kefka je fakt skvelá, odporúčam skúsiť :)

   Odstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2022

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2022