6.13.2022

Som jednorožec?

Soaphoria Unicorn sprachovacia pena

Prajem krásny, takmer letný pondelkový podvečer. Máte radi jednorožce? Ja som nikdy nebola nejaký extra fanúšik, až posledných pár rokov sa mi jednorožce zdajú zaujímavé, hlavne ako námet pre kozmetiku. Doteraz si spomínam na to, ako som pred niekoľkými rokmi túžila po "jednorožčej" paletke od Too Faced. Takže keď som na instagrame miestneho obchodíku s prírodnou kozmetiku objavila produkty Unicorn od mojej najobľúbenejšej slovenskej značky Soaphoria, bolo jasné, že niečo so mnou pôjde domov. Na prvé testovanie som si vybrala sprchovú penu a už teraz viem, že to ňou len začalo. 


Soaphoria Unicorn sprachovacia pena

Sprchové peny patria medzi moje obľúbené produkty do sprchy. Áno, gély sú super, ale pri penách mám taký luxusnejší pocit z celého toho bežného sprchovacieho procesu. Takže pena bola jasnou prvou voľbou. Balenie je pomerne jednoduché, sklíčko s plastovým vrchnákom a možno jemne infantilnejšou nálepkou. Ale kvôli tomu obsahu som ochotná prepáčiť veľa. Vnútri nájdete hustú, zamatovú a neskutočne našľahanú penu. V balení je vrstvená v niekoľkých farebných vrstvách. Zvrchu začínate fialovou, postupne sa prepracujete cez ružovú k žltej a cez zelenú k modrej. Naberiem penu na prsty, trochu napením v prstoch a nanášam na mokrú pokožku. Celý proces je veľmi príjemný a šetrný k pokožke. Nepení nejak extrémne, ale to ja ani veľmi nevyhľadávam. Avšak podľa výrobcu môžete penu pokojne použiť aj ako penu do kúpeľa (neskúšala som). Pri písaní recenzie som si najviac lámala hlavu s tým, ako opísať vôňu. Pre mňa je to krásna vôňa čistoty. Neviem to prirovnať k ničomu inému, proste takto vonia čistota... (možno čerstvo vypraté prádlo zavesené v záhrade?).

 

Soaphoria Unicorn sprachovacia pena


Soaphoria Unicorn sprachovacia pena

Pokožka je po použití jemná, nie vysušená, nelepí, nemastí sa. Dokonca aj pár hodín po použití vydrží prevoňaná produktom. Za mňa má pena jednoznačne veľké áno. V zložení obsahuje glycerín, olej z hroznových jadierok, borákový, mandľový a kokosový olej, výťažky zo žltej uhorky, ananásu, hrušky, jablka, manga a voňavé extrakty z ruže, jazmínu a santalu. V kolekcii okrem sprchovej peny nájdete aj sviečku, deodorant, krém na ruky, telovú manu, penivku do kúpeľa a výživný balzam. Odporúčam. Jediným mínusom je trochu vyššia cena - necelých 10 eur.

+ vôňa, konzistencia, jemná k pokožke, nevysušuje, nedráždi

- cena, trochu infantilné balenie


Stretli ste sa už s touto kolekciou? Vyskúšali by ste niečo? Používate peny na sprchovanie?

1 komentár:

  1. Oooo ano sprchove peny su top. Tuto som už určite postrehla ale ešte neskušala. A k jednorožcom mám taký neutralny postoj - nevyhladavam, ale ani nemám nič proti nim.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2022

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2022