12.14.2022

Som jednorožec? časť druhá


Krásnu stredu prajem! V lete ma veľmi prekvapila značka Soaphoria, keď predstavili sériu produktov Unicorn, ktorá bola inšpirovaná jednorožcami. Na prvé testovanie som si vybrala sprchovaciu penu, do ktorej som sa vtedy doslova zamilovala a vedela som, že to nebude posledný produkt z tejto série, ktorý vysúšam. V priebehu času som si teda dokúpila aj krém na ruky a deodorant. A čo si o nich myslím? Dozviete sa v dnešnej recenzii. 

 


Dizajnovo sú oba produkty podobné sprchovej pene. Krém na ruky je balený v hliníkovej tube, ktorá ma "temperkové" zatváranie a deodorant je v papierovom obale, z ktorého sa dá vysunúť. Vôňa ostáva rovnaká - vôňa dúhy. Jemná, čistá, trochu kvetinová, trochu ovocná. Najlepšie pre mňa vôňu vystihuje asi "čerstvo vypraté prádlo, zavesené v záhrade". Aké sú teda tieto produkty?

 Organický hydratačný krém na ruky je vhodný na každodenné použitie a pre všetky typy pokožky. Má prírodné zloženie s vysokým obsahom organických rastlinných olejov a masiel a dokonale vyživí aj tú najsuchšiu pokožku. Výborne sa vstrebe a chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi. V prípade potreby je možné ho využiť aj ako pleťový krém či krém na nohy a celé telo. Má príjemnú, hustú konzistenciu a pokožku jemne chladí. Rozotieranie si vyžaduje trochu trpezlivosti, spočiatku zanecháva na pokožke biele šmuhy, ktoré je nutné poriadne zapracovať. Na hydratačnú schopnosť sa sťažovať nemôžem, tá je výborná. Po nanesení môžete mať pár minút pocit mastnejší pocit, ten sa však po chvíľke stratí. Nelepí. Za mňa výborný krém na ruky a môžem len odporúčať.
Druhým produktom je Revoludeo organický deodorant. Ide o zero waste prírodný deodorant, ktorý je balený v papierovej tube a je bez obsahu bez sódy. Je vhodný aj pre pokožku, ktorá je citlivá. V zložení sa nachádzajú aj antimikrobiálne zložky, ktoré spolu s organickým zložením účinne eliminujú tvorbu nepríjemného zápachu. Konzistencia produktu je hutná až pastovitá, v prstoch sa skôr rozpadáva či krúši. Nanášanie priamo z balenia sa mi neosvedčilo, obvykle sa produktu nanieslo príliš veľa a opadával. Takže som ho začala nanášať prstami, podobne ako iné krémové deodoranty. Nabrať, trochu zohriať v prstoch, aby zmäkol a následne rozotrieť na pokožku. Deo efekt je skôr priemerný, na leto určite nie, na zimu okey, skôr do pokojnejších dní. Osobne mi viac vyhovoval deodorant z letnej tropickej limitky.


Čo vravíte na Unicorn limitku od Soaphoria? Skúšali ste už niektorý produkt? Alebo by ste chceli?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za vaše komentáre ♥♥♥
Pridaním komentáru súhlasíte so zverejnením a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Používa službu Blogger.

Celý obsah blogu, všetky moje fotografie a text sú chránené autorskými právami. Nesmú byť použité alebo šírené žiadnym spôsobom bež môjho výslovného súhlasu. Owl Heaven 2011-2022

Whole blog content, all of photographs and text are copyrighted and all right reserved. They may not be used or reproduced any way without my permission. Owl Heaven 2011-2022